Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Hee daha erken bana o zaman

Tamam aklımda olsun o zaman bu ikisi mutlaka Yapısal diyorlar ama bence etkisi vardır illaki yağların falan
Sen önlemini al gülüm. Bi arkadaşım çok çok erken başladı ben hemen kilo alıp verince çaylıyorum diye. Sen artık uygun zamanı kendin belirlersin.

Yenidoğan bebeklerde yağ önerilmiyor diye okudum gözenekleri tıkıyomuş o yüzden ben nemlendirici aldım belki bide losyon eklerim sonradan
Eki Görüntüle 2948028
Ben şey düşündüm. Sadece sırta masaj yaparken keyif yaparken kullanırım yağı losyondan sonra elim sert gelmesin diye olmaz mı ki bi iki fıst yeter zaten

Ben şey düşündüm. Sadece sırta masaj yaparken keyif yaparken kullanırım yağı losyondan sonra elim sert gelmesin diye olmaz mı ki bi iki fıst yeter zaten
İlk zamanlar vücutları kuru oluyor yağ zaten ni iki damla öyle kızartma yaparcasına bocalanmıyor sonra bi 40 çıksın sonra losyona geçersin yüzüne de elinde kalanı sürersin bn oğlumda öyle yapıyordum

peki bu sefer biraz daha büyüyünce özellikle, beze yapmama inatlaşma vb durumlar oldu mu? hani dışarıda evden başka yerlerde falan da ayını oluyor mu

peki bu sefer biraz daha büyüyünce özellikle, beze yapmama inatlaşma vb durumlar oldu mu? hani dışarıda evden başka yerlerde falan da ayını oluyor mu
Ben çalıştığım için sürekli uygulamadık. Ama annem de aklına geldikçe uyguluyordu. Beze yapmamazlık hiç yapmadı. Sürekli uygulayanların tecrübesi ne yönde bilmiyorum ama bizde duruma uyum sağladı kızım.
Bir keresinde doktor idrar tahlili istedi. Onun için de idrar torbası takılıyor ama kızlarda baya meşakkatli bir işmiş. Hatta genelde evde yaptırılıp hastaneye getiriliyor. Biz idrar kabını aldık, gittik tuvalete. Eşimle beraber kaba çişini yaptırdık getirdik. Hemşireler şok oldu. YaptıramaZsınız bu şekilde demişlerdi. Böyle kolaylıkları da var

Çokta şaapmamak lazım tecrübeli anne olur dedi olur demekki

Anneler 200tlye 50 tl indirim kodum var 2 paket 2 numara sleepy bez 175 tlye geliyor uygunmu alsam mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…