Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Dikkat et ama onlar çok elektrik çarpıyor doğurmaya gidip çarpılma da sonrasında evde içmeye de güzel hemen su çek mis

Kızlar sizde de extra tüylenme oldu mu ya benim kulagımdan çeneme dogru alt yanagım omuzlarım göbegi söylemiyorum bile hamilelikten sonra geçiyor mu acaba şu kıl tüyden bıghtım yaaa hele yüzümü böyle görünce şok oldum

Bende olmadi ama, olabiliyormus ve dogumdan sonra geciyormus takma kafana

bende tam tersi olmuştu

Göbeğimde arttı sanırım krem yağ vs sürmekte onun dışında azaldı bile diyebilirim. Erkek bebek kıllandırır derler tersi benim

Benim de yani bıyık ve kaşlarımın çıkması çok yavaşladı ama yanaklarda ve göbekte arttı gibi geliyor bana da. Ben sürekli alıyorum o yüzden gözüme batmıyor. Nolur kimse alma demesin kıl hassasiyetim var yaşayamamm

Bnde yok normal yani hatta kaş bıyık azaldı

Bende olmadi ama, olabiliyormus ve dogumdan sonra geciyormus takma kafana
İnşallah geçer
Nayn. Benim de geç uzuyolar sanki
Benimde bazen gec uzuyodu bazen fışkırıyor
bende tam tersi olmuştu
Göbeğimde arttı sanırım krem yağ vs sürmekte onun dışında azaldı bile diyebilirim. Erkek bebek kıllandırır derler tersi benim
Benimki erkek ama cinsiyetle alakalı değil demekki
Ayy bende alıyorum öbür yerleri rahatsız oluyorum bekleyemedim dogum sonrasını. Göbegim okadar hassas ki çok çatladı hafif kaşımayla bile kanıyo artık eşimin traş makinesiyle alıyorum doğumdan sonra bi çözüm bulacam ama yüze dokunamam korkuyorum iyice cogalır diye zaten en cok yüzüme moralim bozuldu

Bende tam tersi tüylenme hiç olmadı gobegim dışında göbeğimdé de aman aman bi tüy artışı yok kızıma hamileyken daha fazlaydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…