Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar kaç takım hastane çıkışı aldıniz?Ben bi tane organik 11 li,bı tane müslin resim çekilmelik ve giyilmelik 5 li takım,bı tane de ucuzundan 5 li takım aldım.Bi tane daha organik beğendim fiyatı düşmüş.Alsam mi 40 i dolana kadar giyer mi?Çünkü benim yeni doganlarim sadece hastane cikislarim.Digerleri ya 3-6 ya 6-9.
0-3 grubunda 3 takım mı var?

Bana az geldi benim 8 takım var 3-6 aya 20 günlükken bile geçse çok hızlı büyüyüp ilk zamanlar için yedekli lazım bence. Benim bi onlu 3 de 5li takım yedek sırf hastane çantasında var.
Alayım ben de o zaman bu takımı da.

Ben de katlarken en başta zorlandım ama sonra ilmini çözünce acayip kolay olduğunu fark ettim. Arkadaki geriye çektiğimiz aparat var ya, onun üstünde bir düğme var, önce onu kenara kaydırmak gerekiyor. Onu kaydırıp sonra altındakini çekince pat diye katlanıyor araba. Bir dene, sonucu bana da yaz 😃

Bu aralar bileğim acıyor, o kaydırma işlemini yapamıyorum canım yanıyor. Ordan olduğunu farkettim hem kaydırıp hem çekmek gerekiyor bileğimi zorluyor . Benden kaynaklıdır belki.

Bu aralar bileğim acıyor, o kaydırma işlemini yapamıyorum canım yanıyor. Ordan olduğunu farkettim hem kaydırıp hem çekmek gerekiyor bileğimi zorluyor . Benden kaynaklıdır belki.
Öyle olmalı çünkü ben çok kolay katlıyorum. Hiç sorun olmuyor. Bileğin için geçmiş olsun. Eşin yardımcı olur artık sık sık

pişikten ziyade dermatit oluyor benim oğlumda olmuştu. tüm poposu yani kaba etleri yara oldu hep hatta beli falan da yani bez değen yerler. doktora götürdüm direk bez dermatiti demişti.

pişikten ziyade dermatit oluyor benim oğlumda olmuştu. tüm poposu yani kaba etleri yara oldu hep hatta beli falan da yani bez değen yerler. doktora götürdüm direk bez dermatiti demişti.
Ben de aynı problemleri yaşadım bir markanın bebek kremi sorunumu cozdu bebeğimin cildine çok iyi geldi

Wala ben de hiç içerik bakmıyorum kuzum.Hangisinin kokusunu beğendiysem onu aldım.Benim şampuanda favorim kesinlikle Dalin.Saclarimda boya yok kendi rengim ona güvenip bi ara kendime bile Dalin kullandım wala😁😁Pişik kremimi Chicco aldım o da muhteşem kokuo,sabunlarimizi da Dalin ve jonhsons aldım onlar da muhteşem kokuo.
Dalinde petrol var uyarmak istedim

Bu tarz birsey alan oldu mu kullanisli mi saticiya sordum gece tulum olarak falan kullanabilirsiniz dedi ama kullanisli olur mu bilemedim

Eklentiler

• Screenshot_20211023-115742_Morhipo.jpg
    Screenshot_20211023-115742_Morhipo.jpg
    59,2 KB · Görüntüleme: 91
  • Screenshot_20211023-115744_Morhipo.jpg
    Screenshot_20211023-115744_Morhipo.jpg
    56,9 KB · Görüntüleme: 91
Bu tarz birsey alan oldu mu kullanisli mi saticiya sordum gece tulum olarak falan kullanabilirsiniz dedi ama kullanisli olur mu bilemedim
Bence çok güzel ürün. Battaniyem çok olmasa alacaktım. Dısarıda astronot aldım almasam onun yerine de alabilirdim. Kaç para diyo?

Bence çok güzel ürün. Battaniyem çok olmasa alacaktım. Dısarıda astronot aldım almasam onun yerine de alabilirdim. Kaç para diyo?
Indirime girmis canim 50lira ben de kararsiz kaldim nasil kullaniliyor falsn %50pamuk %50pllyestermis

X