Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ortu guzelmis indirimli mi aldin ne kadara aldin?Bir de bizi su mustela nin avakadolusu,sadesi falan bu konuda aydinlatir misin bilgin varsa
Ekstra bir indirimim kuponum filan yoktu. Diyatı 2 günde 10 lira arttırmışlar. Ama bu satıcının ürunlerine kesinlikle bak.

Mustela mevzusu da ben avokadoluyu aldım. 🤷🏻‍♀️
Marka temiz içerikli. Içerik değişti filan da duymadım ben. Bi de birisi önerdi burdan kimdi unuttum orijinal mi diye bi programla sorgulama yaptım ki zaten aldığım satıcı da bilindik güvenilirdi.

Ben sampuan ve pisik kremini aldim ama hic icerigine bakmadim nereden anlayacagiz ki biz hatta bugun de losyon ve yagini alacaktim
Wala ben de hiç içerik bakmıyorum kuzum.Hangisinin kokusunu beğendiysem onu aldım.Benim şampuanda favorim kesinlikle Dalin.Saclarimda boya yok kendi rengim ona güvenip bi ara kendime bile Dalin kullandım wala😁😁Pişik kremimi Chicco aldım o da muhteşem kokuo,sabunlarimizi da Dalin ve jonhsons aldım onlar da muhteşem kokuo.

Ekstra bir indirimim kuponum filan yoktu. Diyatı 2 günde 10 lira arttırmışlar. Ama bu satıcının ürunlerine kesinlikle bak.

Mustela mevzusu da ben avokadoluyu aldım. 🤷🏻‍♀️
Marka temiz içerikli. Içerik değişti filan da duymadım ben. Bi de birisi önerdi burdan kimdi unuttum orijinal mi diye bi programla sorgulama yaptım ki zaten aldığım satıcı da bilindik güvenilirdi.
Ben de almadan saticiya soruyorum o sekilde aliyorum set daha pahaliya gelecekti ayri ayri kupon falan yararlanarak aliyorum sampuani 79.90 pisik kremini 38.90 gibi bir fiyata aldim gelince de programdan bakacagim orijinalligine .

Wala ben de hiç içerik bakmıyorum kuzum.Hangisinin kokusunu beğendiysem onu aldım.Benim şampuanda favorim kesinlikle Dalin.Saclarimda boya yok kendi rengim ona güvenip bi ara kendime bile Dalin kullandım wala😁😁Pişik kremimi Chicco aldım o da muhteşem kokuo,sabunlarimizi da Dalin ve jonhsons aldım onlar da muhteşem kokuo.
Bebeye dalin mi kullanacaksın? :KK11:

698349C0-925B-4E48-943D-5D4E19816C03.jpeg
Benim kızımında kapı süsü 🥰

Doğum iznine ayrılınca artık. Şimdi internetten alabileceklerimi alayım.
Şampuan genel olarak mustela mı aldınız? Sürekli içerik değiştiriyolar, güncelde en iyisi hangisi?
Ben çok araştırdım weleda markaya karar verdim hem şampuan hem pişik kremi

Bende şampuan pişik kremi ve losyonu weleda aldım en temiz içerikli markalardan biri boyutlarına göre fiyatı da çok pahalı değil. Dalin vs lütfen kullanmayın canlar onların içerikleri gerçekten çok kötü :KK43:

Hanımlar mustela avokadolu saç ve vücut şampuanımdan almıştım indirimden. Hangi programdan sorguladınız orijinalliğini acaba?

Benim eşim de 24 saat eve alışveriş yapio bişi diyince de tartışma cikio.Butun evi mütemadiyen yenilio.Wala bıktım usandım evin tadilatindan, dekorasyon değişiminden.Milletin karısı yapar bu işleri, kocalarin canı sıkılır bizde de tam tersi.Butun mimari becerilerinin tadına evimiz varıo sağolsun.Artik sakın bişi yapma benim toplicam halim yok dedim de mutfağın değişimini erteledi.Daha 4 yıllık evliyiz ev herhalde 6 7 defa dekorasyon değişimine uğradı🥴
Ahahahaha bana cok tanıdık geldi, bu bildigin Benim eşim 🤣🤣 ama bizde ardından temizligi de kendi yapıyor o açıdan iyi. Ancak biraz sessiz kaldi mi nereye saracak acaba diye düşünüyorum, kisa sure sonra çıkıyor zaten ortaya 🤣🤣🤣
Minidolin ve weleda, hemmen bakıyorum ☺️
Pişik kremi, bebe yagi, gogus kremi, catlak kremi, yuzey silici, genel cok amacli temizleyici, rollon hep incia aldim ve her urununden de memnun kaldim, şampuan ve losyon bubchen aldim deneme icin, deterjan minoris. Yumusatici kullanmiyorum sayesinde.

X