Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Cook araştırdım çook 🤣 bu inmeseydi moje anadizi var onu alacaktım o manuel bi de ona bak istersen.
Bakayım bakayım ona da. Valla artık bir seçip beğenip alayım rahatlayayım istiyorum kıyafetten başka bir şey almadım bir şeyden başlamak lazım 😅

Bakayım bakayım ona da. Valla artık bir seçip beğenip alayım rahatlayayım istiyorum kıyafetten başka bir şey almadım bir şeyden başlamak lazım 😅
Al al detay çıktıkça çıkıyo. Hep videoları izle daha iyi olur senin için.

Hangi model aldın 🤗 içinde döşek var mıydı
Yoykonun tek modeli var zaten canım, yoyko exclusive 8 in 1 diye geçiyor. İçinde döşek tarzı matı var, ekstra yatak almanıza gerek yok yazıyor ama bebek yatırmak için biraz ince gibi geldi bana. Düşünürsen ayrıntılı foto atabilirim

Baya rahat, fazla rahat 😆
Evet markadan markaya degisiyordur mutlaka. Benimki de xl. Ben magazadan aldim ama artik o an aklim neredeyse hic fark etmemisim boyuna uzun oldugunu. Neyse tecrube oldu 🤭 nasip boyleymis😆
Amaan boşver, efil efil takil 🤭🤭
Kızlar park yatak alan var mı? Yeni araştırmaya başladım
Ben aldim, elele anne yani park yatak. Ablam da yine ayni markanin anne yani olmayanini almisti 4 aydir kullaniyor cok memnun, ben de cok beğendim malzeme kalitesini. Sineklik, alt acma, organizer, yatak, muzikli dönence dahil.

O çocuk yırtsın yüzünü de buraya ellerine çorap sokup foto atarsın ben bekliyorum :rolleyes:
Ayy deme oyle ya torpuleriz her gun napalim🥶
Ahahah çoğunluk normal doğumdan korkarken benim sezeryanden korkmam normal mi yha yoksa benmi anormalim:KK53:
Normal dogumu cok arastirdim. Doktor olan birkac arkadasimla konustum hatta biri de kadin dogumcu. Onlar bile tavsiye etmeyince biraz onyargim olustu acikcasi.
Bide oyle ertesi gun ayaga kalkiyosun lafi efsane, oyle bisey yokmus yani. Vajinada da dikis olabiliyor, sisiyor, her idrar yapista yaniyor ve temizlenmesi gerekiyor ozel suyla vs. bunlar da 1 hafta 10 gun suruyor nerdeyse. O yuzden benim icin ikisi de ayni korkunclukta🤷🏼‍♀️
Neden eldiven takmak istemiyorsun
İlk hafta takılır sonra takılmaz zaten
Bn tam set almadım eldiven bile yoktu içinde extra aldım 2 tane eldiven
Eldiven takmak istemiyorum cunku bebekler dunyayi elleri ve agziyla taniyor. Buna engel olmak istemiyorum. Ayni zamanda eldiven takmak bebegin motor gelisimini de sekteye ugratiyor.
Eldiven bile büyük geliyo bazen çorap giydiriyolar😂
Hic gerek yok ya😒

Rica ederim. Sunny baby de var ona da baktık biz. Onun da yorumları çok güzel ama bu anne yanı olduğu icin tercih ettik.
Yoykonun tek modeli var zaten canım, yoyko exclusive 8 in 1 diye geçiyor. İçinde döşek tarzı matı var, ekstra yatak almanıza gerek yok yazıyor ama bebek yatırmak için biraz ince gibi geldi bana. Düşünürsen ayrıntılı foto atabilirim
Amaan boşver, efil efil takil 🤭🤭

Ben aldim, elele anne yani park yatak. Ablam da yine ayni markanin anne yani olmayanini almisti 4 aydir kullaniyor cok memnun, ben de cok beğendim malzeme kalitesini. Sineklik, alt acma, organizer, yatak, muzikli dönence dahil.
Teşekkürler 🙏🏼
Trendyolda güzel bi indirim yakaladım Kraft fresh anne yanı park yatak 850₺. 1500₺ den düşmüş görünüyor bu fiyata beklemiyordum o yüzden bi tereddüt ettim

Ayy deme oyle ya torpuleriz her gun napalim🥶

Normal dogumu cok arastirdim. Doktor olan birkac arkadasimla konustum hatta biri de kadin dogumcu. Onlar bile tavsiye etmeyince biraz onyargim olustu acikcasi.
Bide oyle ertesi gun ayaga kalkiyosun lafi efsane, oyle bisey yokmus yani. Vajinada da dikis olabiliyor, sisiyor, her idrar yapista yaniyor ve temizlenmesi gerekiyor ozel suyla vs. bunlar da 1 hafta 10 gun suruyor nerdeyse. O yuzden benim icin ikisi de ayni korkunclukta🤷🏼‍♀️

Eldiven takmak istemiyorum cunku bebekler dunyayi elleri ve agziyla taniyor. Buna engel olmak istemiyorum. Ayni zamanda eldiven takmak bebegin motor gelisimini de sekteye ugratiyor.

Hic gerek yok ya😒
Kız bi haftadan nolcak tırnaklarıyla yazık yüzünü tırmalayacak zaten sonrasında hep ağzında olacağından
Normal doğumda da sezeryan gibi kişiden kişiye değişiyor hiç dikiş olmaz hooop ayakta sezeryan olur canı tatlı olur 1 ay kambur kambur gezer 🙈 bu arada sezeryan olursan sakın kambur gezmeyin dik yürümeye çalış ki dikişler düz kaynasın başlı olmasın

iş çıkışı gidebildiğim için hiç bişey kalmamıştı bana :KK43: keten sepet falan görmüştüm katalogda herşey bitmişti maalesef
M boy da 2 adeti bimle atni fiyata geliyor. Birde 2. Urune sepette %30 indirim😊 buna bakabilirsiniz

Eklentiler

• Screenshot_20210920-235437_Trendyol.jpg
    Screenshot_20210920-235437_Trendyol.jpg
    83,6 KB · Görüntüleme: 78
  • Screenshot_20210920-235428_Trendyol.jpg
    Screenshot_20210920-235428_Trendyol.jpg
    84,6 KB · Görüntüleme: 72
Sizde iyi günlerde kullanın sağlıkla ❤️❤️ acaba vernik olarak ne kullandınız ? Sanırım benim de verniklemem gerekecek gibi gözüküyor
Çok teşekkürler..
Polisan politex parlak la vernikledim ben rengi baya koyulaşıor bence daha güzel oldu ama tabiki zevk meselesi😊

X