Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Aa benim ufak kardeşim 4.800 doğdu ama annem normal doğurdu.
Hatta çok fazla dikişi vardı.
Bunu ilk defa duyuyorum.
eskiler öyleymiş bende mesela iri doğmuşum annem normal doğum yapmış, görümcem 5 kiloya yakın doğmuş oda normal olmuş benim annem hep en kolay senin doğumundu der.

Valla memelerim çok garip bir hale geldiler.
Çocuğum en verimli şekilde yararlansın isterim :KK70:
Conk conk emsinler bizi bebelerimiz :KK70:
benimkiler daha şimdiden kocamanlar zaten büyüklerdi iyice büyüdüler tecrübeli olanlar gögüslerin çok büyüdü sütün çok olacak diyorlar :KK48:

ya benim gögüs uçlarım yok gibiydi gebelikte biraz büyüdü ama hala küçük bebek tutamazsa diye korkuyorum, herkes korkma tutar emdikçe büyür diyor ama yinede kafaya takıyorum.

Aaa şimdi ne dedik evrene pozitif mesaj :KK200:
Olumsuz düşünmeyeceğiz.
Neyi çağrıştırırsak onu yaşarız :KK36: :KK36:
Sen arada uçlarını çek belirginleşsin yada kocana söyle biraz yardım etsin sana :KK70:

Olumsuz düşünmeyeceğiz.
Sen arada uçlarını çek belirginleşsin yada kocana söyle biraz yardım etsin sana :KK70:
No no nooo sakın uyarmayın memeleri 😢 bekleyin bebiş bulur yolunu

benimkiler daha şimdiden kocamanlar zaten büyüklerdi iyice büyüdüler tecrübeli olanlar gögüslerin çok büyüdü sütün çok olacak diyorlar :KK48:

Büyümeleri ayrı ( benimkiler küçüktü iyi oldular böyle :KK70: ) uçları simsiyah oldular.
Kendi memelerimi görünce korkar oldum :KK70:

Olumsuz düşünmeyeceğiz.
:KK48:tatlım kocam seve seve yardım ederde bizimki tüp bebek olduğundan herşeyden korkuyoruz, gögüs uçlarını uyarmak doğumu başlatır diyorlar o yüzden yasak

X