bebeğimiz de hamile

tebrik ederimm.Rabbım sağlıkla kucağına almayı nasıp etsın.Rabbım tüm isteyenelre nasıp etsın inş en kısa zamanda...

tebrikler ..Rabbime emanet inşallah olacak..Sağlıklı doğurup fotolarını paylaşacaksın bizle..:Saruboceq:

BEBEGIM canımm çok sevindiimm haberi alınca tekrarrr tebrik ederim.a.s.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahh

canım tebrik ederim darısı bizlere olsun bize de dua edermisin

tebrikler canım

allah saglıkla kucanına almayıda

nasip etsin sana inşallah :Saruboceq::Saruboceq:

Canım çok sevindim inan.:teytey:
Duyduğum zaman çok mutlu oldum.:sm_cool::dance:
Sonunda BEBEĞİMİZ'de hamile.:hooray:
Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin.
Darısı diğer arkadaşlarımıza.:Saruboceq:

ayy süper bi haber..bebeğimiz çok sevindim..MAAŞALLAH Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah..darısı başımıza olsun..

YYYYYYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAŞŞŞŞŞŞŞŞAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAASSSSSSSSSSSSSSSSSSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
bir yandan okuyorummmmm hamişlerimiziiiii bi yandan zıngırdıyorum senağlama ama sevinçtennnnn yaaaaaaaaaaaa BEBEĞıMıZZZZZ canım çokkkk sevindimmmm dur acıkta oynıyımmmmm :teytey: :teytey: :teytey: :hooray:

tebrik ederim canimmmmopuyorumnanaktan
saglicakla kucagina almakta nasip olsun insallah
hadi bakalim ayagini söyle iyicee bi sürtte arkandan gelelim bizde:dance:

hadi gelin benden sonra birkaç arkadaşım çıktı zaten bu hafta bereketli oldu :))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…