bebeğimiz de hamile

bitanem ne çok sevindim anlatamam harikasın yaaaaaa... allah hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin işallah canım benim kendine çok dikkat et öpüyorum seni kocamannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

çok sağol ümmühancığım ayağınımı sürüdün kızzzz:1hug:

inanmıyorummmm canım benim :))
okadar çok sevindimki anlatamam....
Allahım hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin inşaallah....
gönlüne göre sağlıklı ,hayırlı bir evladın olsun canım benim ....
bizler içinde dua et olurmu ....

bozocuğum ne güzel haberler veriyorsun böyle peşpeşe maaşaallah....
Rabbim senin güzel haberlerini duymayıda nasip etsin canım benim...
darısı bizlerin başına inşaallah......

evet cnm hamileyim çok sağol Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah sizler için her zaman dua ediyorum tüm iyi dileklerin için sağol

bozomda sağolsun Allah onun içinde böyle bir sayfa hazırlama ve sevinme fırsatı versin bizlere inşallah :Saruboceq:

canımm benim inan o kadar mutlu oldumki umutlarımın bittiği anda sizden güzel haberler duymak hem mutlu ediyor beni hemde umutlandırıyor.Allahım kucağına sağlıkla almayı nasip etsin.çokkk öpüyorumm senii opuyorumnanaktan

umutlar hiç bitmeyecek tülaycım daha dur bakalım Allah sanada nasip edecek inşallah bende seni çok öpüyorum

362492a1v8cf9dmn.gif
362492a1v8cf9dmn.gif
362492a1v8cf9dmn.gif
th_ps-a-a12.gif
894975lc0dr5a0ec.gif
1228741zq35p2qk5l.gif
kktebrikler.jpg
1228741zq35p2qk5l.gif
894975lc0dr5a0ec.gif
th_ps-a-a12.gif

çok sağol cnm çiçekler için ayrıca teşekkürlera.s.

çok sevindim canım... hihoyyyt senin adına çok sevindim inan... opuyorumnanaktan Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasib etsin inşallah... :emir_bebek: :ecrin_bebek: a.s. :nazar: :1hug:

tebrikler canım allah sağlıkla doğurmanı büyütmeni nasip etsin; hep iyi günlerini gör. maşallah. :nazar:

darısıda tüm isteyen ve bekleyen arkadaşlarımızın başına olsun, dilerim en kısa zamanda allahım seslerini duyar duaları kabul olur.

tebrikler maşallah :nazar::nazar: Allah kucağına aldığın günüde göstersin canım opuyorumnanaktan

tebrik ederim canimmmmopuyorumnanaktan
saglicakla kucagina almakta nasip olsun insallah:nazar:
hadi bakalim ayagini söyle iyicee bi sürtte arkandan gelelim bizde:dance:

X