bebeğimiz de hamile

bozo85

Banane, sanane:)
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2009
17.940
28
ayyy canım arkadaşım çok sevidnim inan kendim hamiş olmuş gibi sevindim
hayırlısıyla kucağına alırsın inşllh :Saruboceq:zemuszemus:lepi:
ne bereketli bir gün böyle

Tebrik ediyorum arkadaşımızı..
Allah isteyen herkese bu mutluluğu yaşatır inşallah...
sevgiler...

canım burdada tebrik edeyim rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

gözü aydın olsun,hayırlısıyla kucağına almayı,öpüp koklamayı büyütüm evlat hayrını göstermeyi nasip etsin :ecrin_bebek:

bebegimiz hamismi gercekten hadiii .allahimm n kadar sevindim tebrikler canim tebrikler allahim tamamini erdirsin insallah:1hug:

bitanem ne çok sevindim anlatamam harikasın yaaaaaa... allah hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin işallah canım benim kendine çok dikkat et öpüyorum seni kocamannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

inanmıyorummmm canım benim :))
okadar çok sevindimki anlatamam....
Allahım hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin inşaallah....
gönlüne göre sağlıklı ,hayırlı bir evladın olsun canım benim ....
bizler içinde dua et olurmu ....

bozocuğum ne güzel haberler veriyorsun böyle peşpeşe maaşaallah....
Rabbim senin güzel haberlerini duymayıda nasip etsin canım benim...
darısı bizlerin başına inşaallah......

canımm benim inan o kadar mutlu oldumki umutlarımın bittiği anda sizden güzel haberler duymak hem mutlu ediyor beni hemde umutlandırıyor.Allahım kucağına sağlıkla almayı nasip etsin.çokkk öpüyorumm senii opuyorumnanaktan

tekrar tebrik ederim Allahım sağlıcakla alacağın günleride görürsün inşallah UMUT oldun bizlere............canım arkadaşımmmmma.s.

tebrikler çok sevindim

Allah kucağına aldığı günleri de göstersin inşallah

rahat bi hamilelik, kolay doğum dilerim

ayyy canım arkadaşım çok sevidnim inan kendim hamiş olmuş gibi sevindim
hayırlısıyla kucağına alırsın inşllh :Saruboceq:zemuszemus:lepi:
ne bereketli bir gün böyle

sende benim canım arkadaşımsın yüzyüze görüşmedik ama görüşsek ancak bu kadar sevebilirdim seni çok sağol ellerin dert görmesin inşallah sende tez vakitte güzel haberini verirsin dört gözle bekliyorum:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…