bebeğimin kalp atışı durmuş..

Ahhh canım benim acını tahmin bile edemiyorum. 4 gün önce negatifi öğrendim ona rağmen kendime gelemedim daha. Hayat çok zor evet. Ama şöyle düşün demekki bebeğin sağlıklı değildi. Ve sağlıklı olmadığı için gelişimi durdu. Eğer sağlıksız bir şekilde doğdaydı daha mı iyi olurdu bu konuya bu bakış açısıyla yaklaşmanı öneriyorum.

Yoo sorun değil. Şu an böyle hissediyorsunuz ama biraz olsun geçecek. Ben de 3 ay sonra güç bulup gerekli tetkikleri yaptırmıştım. Pıhtılaşma kontrol edilmeli mutlaka.

ilk gebeliğim normal yoldandı ve o da kalp seslerini duymadan düştü. sonra 2 sene bebeğim olmadı. tüp bebek yaptık en kaliteli yumurta en kaliteli sperm en kaliteli embriyo mantığıyla. ama gene olmadı. Artık Allah beni anne olmaya layık görmüyor diye düşünüyorum..

Öyle düşünmeyin lütfen kendinizi toparladıktan sonra gerekli genetik araştırmaları yaptırırsınız problemin ne olduğunu çözersenizde tekrar denersiniz. Zamanla acınız hafiflicek emin olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…