Bebeğimin kalbi durmuş kürtaj😥 Acil yardım eder misiniz.

Sunny_life

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2021
820
399
26
Söze nerden başlayacağımı bilmiyorum ama bu gün tam 12. haftamdı ve kontrole gittim en son 7 haftalıkken gitmiştim kalp atışını duyunca doktor bir ay sonra gel demişti. Bu gün gittiğim de hayatımın şokunu yaşadım gelişimi durmuş yani kalbi durmuş çok ağladım şu an gece 4 hala uyuyamıyorum uyusam sıçrayarak uyanıyorum. Size sorum hemen kürtaj yapamadılar oksapar kullandığım için ve 3 gün sonra yani cumartesi sabahtan gel alalım dedi beni zehirlemez mi dedim bir sıkıntı olmaz dediler araştırmama göre bir ayı geçince anneyi zehirlemeye başlarmış benim bebeğimin kalbi de 8 yada 9 haftalıkken durmuş böyle bir şey yaşayan var mı ne yapmam lazım.

Çok üzgünûm çok geçmiş olsun en güzel şekilde tekrardan sağlıklı bir gebelik olsun .

çok geçmiş olsun çok üzüldüm Rabbim ne verirse hayırlısını versin çok zor... doktorlar birşey olmaz dediyse korkmayin, inşallah yeniden sağlıkla tekrar hamile kalırsınız

Çok geçmiş olsun
inşallah sağlıklı hamilelik geçirirsiniz daha sonra.
benim bebeğimi de almak zorunda kaldılar.
8 Haftalikti.
O Zamanlar cuma randevum vardı ve acil kürtaj dediler.
SAli öğlen kürtaja girdim.
o süre zarfında zehirlenme olmadı.ilac kullanıyordum kullanma dedi doktor başka bişey yapmadım.
YAsasaydi bebeğim şuan 14 yaşında olucakti

Allah size de sabır versin hayırlısını versin hep aklımda olacak ama bunda da bir hayır vardır biliyorum Allah'tan hep hayırlısını sağlıklısını istedim insan şok oluyor başına gelmez sanıyor ama her şey olabiliyormuş bu hayatta şimdi yeni yeni aklım başıma geliyor kaç saat sonra bu sefer de aynı zamanda kendi derdime de düşüyorum bebeğim beni bırakmıştır ama inşallah bana zarar vermez diyorum dua edin

Geçmiş olsun. Allah bir daha yasatmasin.

Canım çok geçmiş olsun Rabbim inşallah en kısa zamanda sağlıkla kucağına alabileceğin hayırlı evlatlar nasip etsin

Canım çok geçmiş olsun Rabbim inşallah en kısa zamanda sağlıkla kucağına alabileceğin hayırlı evlatlar nasip etsin
Amin canım bana nasip olmadı hayırlısını istedim böyleymiş siz kucağınıza sağlıkla alın inşallah ama size tek tavsiyem burda herkes doktor bir sıkıntı hissettiğiniz an hemen doktora gidin benim hekim çok ağrımaya başlamıştı ama herkes normal demiş bence değildi ama tecrübesizlik işte .

Amin canım. Evet insan bilemiyor ki hele tüp bebek olunca risk hiç bitmiyor. İnşallah Rabbim aynı acıyı tekrar yaşatmasın

Benim de aynı seninki gibi oldu canım 3-4 gün önce kürtaj oldum

Allah sabır versin canım yaşayan bilir çok zor bir durum. Biz genetiğe iki tane embriyo göndermiştik aynı şeyleri yaşamayalım diye sonucu geldi bu gün biri transfer edilemez biri sağlam. Transfer edilemez olan edilse bile yine ya kalbi dururmuş ya hasta olurmuş ya da doğunca ölürmüş uzun ömürlü olmazmış yani o yüzden biri transfer edilecek

Öncelikle geçmiş olsun Rabbim tez zamanda yerini doldursun. 12. Haftaya kadar belirtilerinde azalma oldu mu yoksa herşey normal seyrinde mi devam etti

Öncelikle geçmiş olsun Rabbim tez zamanda yerini doldursun. 12. Haftaya kadar belirtilerinde azalma oldu mu yoksa herşey normal seyrinde mi devam etti
Olmuş ama ben fark edemedim. Bir kere iştahım gitmişti akşam yemeklerini özellikle tabağın dörtte birini yesem doyuyordum herkes kızıyordu acıktığın bu muydu diye. Göğüslerim hala dolgundu ama acı sızı hassasiyet kalmamış sonradan fark ettim. Uyku hala bastırıyordu. Zaten hiç bulantı kusmam olmamıştı. Kasığıma saplanan ağrılar oluyordu 5 dakika falan süren bacağımı uzatıp geçmesini bekliyordum belim adet olacak gibi ağrıyor omurgamın yanında kalp atıyor gibiydi. Yani çok belirti varmış ama ben ilk gebelik olunca bilememişim her şeyi buralardan araştırdım normal demişlerdir bende normal sandım birde koku hassasiyeti gitmişti bebeğinin kalbinin durduğunu öğrenmeden önceki akşam komşum elmalı kurabiye getirdi yani dip komşum eşime dedim ki ben niye kokusunu almadım kesin alırdım böyle şeyler işte öğrenince hepsi bir bir dank etti kafama

Çok üzüldüm geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…