Bebeğimin kalbi durmuş kürtaj😥 Acil yardım eder misiniz.

Olmuş ama ben fark edemedim. Bir kere iştahım gitmişti akşam yemeklerini özellikle tabağın dörtte birini yesem doyuyordum herkes kızıyordu acıktığın bu muydu diye. Göğüslerim hala dolgundu ama acı sızı hassasiyet kalmamış sonradan fark ettim. Uyku hala bastırıyordu. Zaten hiç bulantı kusmam olmamıştı. Kasığıma saplanan ağrılar oluyordu 5 dakika falan süren bacağımı uzatıp geçmesini bekliyordum belim adet olacak gibi ağrıyor omurgamın yanında kalp atıyor gibiydi. Yani çok belirti varmış ama ben ilk gebelik olunca bilememişim her şeyi buralardan araştırdım normal demişlerdir bende normal sandım birde koku hassasiyeti gitmişti bebeğinin kalbinin durduğunu öğrenmeden önceki akşam komşum elmalı kurabiye getirdi yani dip komşum eşime dedim ki ben niye kokusunu almadım kesin alırdım böyle şeyler işte öğrenince hepsi bir bir dank etti kafama
Merhaba Benımde tüp bebek 7 haftalık bebegimin kalbi durdu, cuma kürtaj oldum, çok zormuş Rabbım yardımcımız olsun

Cok cok üzüldüm . Ne kadar cok duyuyoruz bu ara ya korkutucu derecede aynı olayları okuyorum

Söze nerden başlayacağımı bilmiyorum ama bu gün tam 12. haftamdı ve kontrole gittim en son 7 haftalıkken gitmiştim kalp atışını duyunca doktor bir ay sonra gel demişti. Bu gün gittiğim de hayatımın şokunu yaşadım gelişimi durmuş yani kalbi durmuş çok ağladım şu an gece 4 hala uyuyamıyorum uyusam sıçrayarak uyanıyorum. Size sorum hemen kürtaj yapamadılar oksapar kullandığım için ve 3 gün sonra yani cumartesi sabahtan gel alalım dedi beni zehirlemez mi dedim bir sıkıntı olmaz dediler araştırmama göre bir ayı geçince anneyi zehirlemeye başlarmış benim bebeğimin kalbi de 8 yada 9 haftalıkken durmuş böyle bir şey yaşayan var mı ne yapmam lazım.
Cok üzücü umarım bir an once toğarlanırs7nız. Hiç belirtiniz oldu mu bir şey hissettiniz mi .

Cok üzücü umarım bir an once toğarlanırs7nız. Hiç belirtiniz oldu mu bir şey hissettiniz mi .
Uzun süren kasık batması ve belimde kalp atıyor gibiydi . İştahım azalmıştı ve koku hassasiyetim gitmişti göğüslerim de dolgunluk vardı ama acımıyordu. Allah'ın izniyle ikinciye hamileyim şu an bu gün tekrardan kan vereceğim iki katı artmış mı diye Allah herşeyin hayırlısını versin çok zor günlerdi ama inşallah artık her şey güzel olacak 🤲

Uzun süren kasık batması ve belimde kalp atıyor gibiydi . İştahım azalmıştı ve koku hassasiyetim gitmişti göğüslerim de dolgunluk vardı ama acımıyordu. Allah'ın izniyle ikinciye hamileyim şu an bu gün tekrardan kan vereceğim iki katı artmış mı diye Allah herşeyin hayırlısını versin çok zor günlerdi ama inşallah artık her şey güzel olacak 🤲
Ayyy cok cok cpk sevindim inzallah saglıkla kucağınıza alırsınız . Benim en büyük kabusum oldu ve hep karsıma vöyle konular cıkıyor

Ayyy cok cok cpk sevindim inzallah saglıkla kucağınıza alırsınız . Benim en büyük kabusum oldu ve hep karsıma vöyle konular cıkıyor
Sakın bakmayın gerekiyorsa siteden çıkış yapın benim karşıma çıktığının ertesi günü öğrendim ben ve şok oldum. Allah kimsenin başına vermesin çok zor tarifi yok. Kötüyü düşünmeyin siz tedbirinizi alın takdir Allah'ın kontrollerinizi iki haftada bir yaptırın . Ben burda biri şey yazmış işte bebeğimin kalbi durmuş tüm belirtilerim bir anda gitmişti diye ve aynanın karşısına geçip gögüslerimi incelemiştim sonrada saçmalama deyip kendimi avutmuştum sabahına öğrendim ama insanın içine doğuyor zaten hep bir burukluk vardı huzursuzluk vardı içimde bebeğe eşya alsak almak istemiyordum yada alındıysa hevesli bir şekilde incelemiyordum. Anneler gerçekten hissediyor ama kimse yaşasın istemem yaşadıklarımı çaresizliğimi...

Sakın bakmayın gerekiyorsa siteden çıkış yapın benim karşıma çıktığının ertesi günü öğrendim ben ve şok oldum. Allah kimsenin başına vermesin çok zor tarifi yok. Kötüyü düşünmeyin siz tedbirinizi alın takdir Allah'ın kontrollerinizi iki haftada bir yaptırın . Ben burda biri şey yazmış işte bebeğimin kalbi durmuş tüm belirtilerim bir anda gitmişti diye ve aynanın karşısına geçip gögüslerimi incelemiştim sonrada saçmalama deyip kendimi avutmuştum sabahına öğrendim ama insanın içine doğuyor zaten hep bir burukluk vardı huzursuzluk vardı içimde bebeğe eşya alsak almak istemiyordum yada alındıysa hevesli bir şekilde incelemiyordum. Anneler gerçekten hissediyor ama kimse yaşasın istemem yaşadıklarımı çaresizliğimi...
Bebi de belirtilerim azaldı bayağı yataklık midem bulanıyor ilac ciyorum gerci ama azaldı ama iyiyim net bir şekilde. Ve benim de içimde hiç iyi hisler yok . Ama evham yapmıcam diye söz verdim kendime. Ama randevum 2 haziranda. Sinirlerim bozuldu iyicene

Bebi de belirtilerim azaldı bayağı yataklık midem bulanıyor ilac ciyorum gerci ama azaldı ama iyiyim net bir şekilde. Ve benim de içimde hiç iyi hisler yok . Ama evham yapmıcam diye söz verdim kendime. Ama randevum 2 haziranda. Sinirlerim bozuldu iyicene
Bende öyle oldu diye herkeste olacak diye bir şey yok canım ayrıca hamilelikte bir gün belirti olup bir gün olmaması da normal Allah korusun öyle bir şey olsa muayne olmadan anlaman mümkün değil kimse anlayamaz ama bol bol dua et içini ferah tut . Ben çok dua ettim Allah'ım hayırlısını sağlıklısını ver dedim böylesini uygun gördü ne eylerse güzel eyler Rabbim.

Bende öyle oldu diye herkeste olacak diye bir şey yok canım ayrıca hamilelikte bir gün belirti olup bir gün olmaması da normal Allah korusun öyle bir şey olsa muayne olmadan anlaman mümkün değil kimse anlayamaz ama bol bol dua et içini ferah tut . Ben çok dua ettim Allah'ım hayırlısını sağlıklısını ver dedim böylesini uygun gördü ne eylerse güzel eyler Rabbim.
Ay cok tatlısınız insallah bu sefer süper haberler alırsınız her seferinde

Cok üzgnüm gercekten allah bidaha yaşatmasin canim benim arkadasimin bebegi 5 aylikdi karninda gecen hafta karninda ölmüş cocuk ameliyat ile aldilar elleri ayaklari herseyi gelismisti ve erkekdi.. ve bu ikinci bebegiydi anne karninda öyle olan. Iyice arastirsinlar lütfen gerekirse patolojiye bile yolasinlar bazen pihtilasmadan bile düsük olabiliyor.

Ve sen cok sanslisin ben hic gebe kalamadim evlendigmden beri pkodan dolayi. Allah yine nasip edicek endişe etme🧿🙏 ve bi an evvel sagligin icin kürtajla alinmasini sagla bence.

X