Bebeğimin kalbi durdu

Bende daha önce bi kalp durması yaşadım şu an 19 haftalık hamileyim hiç gitmiyor o kaybetme korkusu. Hala hareketlerini de hissetmedim huzursuzum. İnşallah hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza bebeklerimizi 🙏
Lütfen sem kafana bişey takma bak ne güzel 19 haftalık olmuşsun bile hem sen bizlere dua et senin duan kabul olur kötü düşünme kötüyü çağırma

Ne zaman başlayayım acaba folikasite

Lütfen sem kafana bişey takma bak ne güzel 19 haftalık olmuşsun bile hem sen bizlere dua et senin duan kabul olur kötü düşünme kötüyü çağırma
İnşallah en kısa zamanda güzel haberlerini yazarsın buraya , Allah isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin 🙏 Folik asit hemen gebelik düşünüyorsan başla bence direkt bi zararı yok onun.

Çok şükür bakın ne güzel işte. Benim teyzemin gelini ilk gebeliğinde kürtaj oldu 2 ay sonra hamile kaldı oğlu şuan 3 yaşında maşallah hatta birdaha hamile şimdi 5 aylık, umudunu yitirme bundan sonrası güzel olacak inşallah 🤍
Benimde ilk gebeliğim ve 6buçuk hafta sürdü ilk kalp atışını dinlemek için gittik ve maalesef duyamdık bi kaç gün sonra tekrar gittik bu sefer gebelik durduğunu öğrendik şimdi çok üzgünüm yarın sonlandırmak üçin dr gidiceğim canım sıkkın boşluktayım.. mesajınız bana az da olsa umut oldu.❤️

Benimde ilk gebeliğim ve 6buçuk hafta sürdü ilk kalp atışını dinlemek için gittik ve maalesef duyamdık bi kaç gün sonra tekrar gittik bu sefer gebelik durduğunu öğrendik şimdi çok üzgünüm yarın sonlandırmak üçin dr gidiceğim canım sıkkın boşluktayım.. mesajınız bana az da olsa umut oldu.❤️
Çok geçmiş olsun inşallah bundan sonra sağlıklı bebekleriniz olur 💕 asla umutsuz olmayın bende bir düşük yaşadım sizin haftanızda 1 adet dönemi sonrası tekrar hamile kaldım şuan 13 haftalığız çok şükür. Doktorum ilk gebeliklerde düşğk yüksek ihtimal demişti bana, birde düştüğü için şükretmek gerekiyor sağlıksız gebelikti sağlıklı olsaydı bebeğin zaten ne yaparsan yap seninle kalırdı demişti. Bol bol dua et inan Rabbim en güzel yerden çiçeklendiriyor umudu 💕 dualarım sizinle olacak

Benimde ilk hamileliğimde 9 haftalık kalbi durdu. Ben hemen tekrar istemedim bir kaç ay bekledim şimdi tekrar hamileyim 23.haftadayız çok şükür. Sıkma canını demicem bende çok üzülmüştüm ama umutsuzluğa kapılma sağlıklı değildi ki ilerlemedi, en kısa sürede sağlıkla bebeğini kucağına almak nasip olur inşallah

Çok geçmiş olsun inşallah bundan sonra sağlıklı bebekleriniz olur 💕 asla umutsuz olmayın bende bir düşük yaşadım sizin haftanızda 1 adet dönemi sonrası tekrar hamile kaldım şuan 13 haftalığız çok şükür. Doktorum ilk gebeliklerde düşğk yüksek ihtimal demişti bana, birde düştüğü için şükretmek gerekiyor sağlıksız gebelikti sağlıklı olsaydı bebeğin zaten ne yaparsan yap seninle kalırdı demişti. Bol bol dua et inan Rabbim en güzel yerden çiçeklendiriyor umudu 💕 dualarım sizinle olacak
Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için ❤️
Benimde ilk hamileliğimde 9 haftalık kalbi durdu. Ben hemen tekrar istemedim bir kaç ay bekledim şimdi tekrar hamileyim 23.haftadayız çok şükür. Sıkma canını demicem bende çok üzülmüştüm ama umutsuzluğa kapılma sağlıklı değildi ki ilerlemedi, en kısa sürede sağlıkla bebeğini kucağına almak nasip olur inşallah
inşaallah teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Rabbim sizin de yar ve yardımcınız olsun❤️

Evet arkadaşlar bundan birkaç hafta önce sizlere çok sorular sormuştum ve gebeliğimi öğrendiğimde ilk burda sizlerle paylaştım
Ve bugünde rutin kontrolüm vardı gittiğim de bebeğimin kalbi durmuştu yarın kürtaj olucam dualarını istiyorum
İçinizde yaşayan varmı bunu
Kürtajdan sonra hamile kaldınız mı
Psikolojim o kadar bozuk ki ne yapacağımı ne diyeceğimi nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum sadece sizlerden destek istiyorum..
Bende dün gece acilde küetaja girdim 11 haftalık kalbi durdu kendimi hiç iyi hissetmiyorum

X