Bebeğimin kalbi durdu

Bu ayın 29 u gidicem 15 gün sonra gel dedi
Kürtaj donrası yanıma geldiğinde doktor 1 veya 2 adet dönemi sonrasında başlayabilirsiniz tekrar dedi şimdi 29 unda gidip konuşmam lazım rahime bakacak bakalım ne diyecek
Tekrar güzel haberlerini alırız burdan üzme kendini 💖

Evet arkadaşlar bundan birkaç hafta önce sizlere çok sorular sormuştum ve gebeliğimi öğrendiğimde ilk burda sizlerle paylaştım
Ve bugünde rutin kontrolüm vardı gittiğim de bebeğimin kalbi durmuştu yarın kürtaj olucam dualarını istiyorum
İçinizde yaşayan varmı bunu
Kürtajdan sonra hamile kaldınız mı
Psikolojim o kadar bozuk ki ne yapacağımı ne diyeceğimi nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum sadece sizlerden destek istiyorum..
Çok iyi anlıyorum canım seni😥 bende tam deprem günü kürtaj olmak zorunda kaldım. Bebeğimin kalbi durmuştu, 9 haftalıktı. Sonra 2 ay sonra gecen ay kimyasal gebelik yaşadım. Bu ay çok şükür yine hamileyim gerçi daha kan bile vermedim sadece kaset test yaptım ama inşallah Alah sağlıkla sürdürmeyi nasip eder🙏 hiç kendini üzme sağlıksızmış demekki Allah en iyisini bilir vardır onunda bir zamanı sen içini ferah tut. Benimde ilk denememdi en azından doğal yollarla hamile kalabiliyormuşum dedim.

Çok iyi anlıyorum canım seni😥 bende tam deprem günü kürtaj olmak zorunda kaldım. Bebeğimin kalbi durmuştu, 9 haftalıktı. Sonra 2 ay sonra gecen ay kimyasal gebelik yaşadım. Bu ay çok şükür yine hamileyim gerçi daha kan bile vermedim sadece kaset test yaptım ama inşallah Alah sağlıkla sürdürmeyi nasip eder🙏 hiç kendini üzme sağlıksızmış demekki Allah en iyisini bilir vardır onunda bir zamanı sen içini ferah tut. Benimde ilk denememdi en azından doğal yollarla hamile kalabiliyormuşum dedim.
Senin dediğini düşünüyorum bende doğal yolla kalabiliyornuşum buna da şükür

Doktor güzel geçtiğini söylemiş aileme ben içerden çıkmadan
Çok şükür bakın ne güzel işte. Benim teyzemin gelini ilk gebeliğinde kürtaj oldu 2 ay sonra hamile kaldı oğlu şuan 3 yaşında maşallah hatta birdaha hamile şimdi 5 aylık, umudunu yitirme bundan sonrası güzel olacak inşallah 🤍

Evet arkadaşlar bundan birkaç hafta önce sizlere çok sorular sormuştum ve gebeliğimi öğrendiğimde ilk burda sizlerle paylaştım
Ve bugünde rutin kontrolüm vardı gittiğim de bebeğimin kalbi durmuştu yarın kürtaj olucam dualarını istiyorum
Psikolojim o kadar bozuk ki ne yapacağımı ne diyeceğimi nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum sadece sizlerden destek istiyorum..
Ekim ayında aynısını yasadim ve bu aralar cevremde hep böyle haberler duyuyorum. 7 hastalıktı. Kurtajda uyutuyorlar ve vakumla çekiyorlar basit bir işlem ama psikolojik olarak zor tabi. şimdi yine hamile kaldım ama çok cok korkuyorum aynısını yaşamaktan.

Ekim ayında aynısını yasadim ve bu aralar cevremde hep böyle haberler duyuyorum. 7 hastalıktı. Kurtajda uyutuyorlar ve vakumla çekiyorlar basit bir işlem ama psikolojik olarak zor taşimdi yine hamile kaldım ama çok cok korkuyorum aynısını yaşamaktan.
Kaç haftalıksın canım
5+6 henüz doktora gitmedim içimde kötü bir his var yarın gideceğim:KK43:

Benim de ilk gebeliğim her şey yolunda giderken 8. Haftada kalbinin durması ile sonlandı. Şayet mol veya parsiyel mol gebelik yoksa hemen gebe kalmakta bilinen bir sakınca yok. Siz yine günlük 0.4 mg folik asit almaya devam edin. Güzel beslenmeye çalışın. Ben 2 ay sonrasında gebe kaldım. İkinci gebelikte hala kaybetme korkusu yaşıyorum son aya girdiğim halde. canların sahibi biz değiliz, sadece dua edebiliriz. Allah'ım inşallah size de dünyaya da kendine de hayırlı evlatlar nasip etsin. Birçok kadın yaşıyor bunu, yalnız değilsiniz.

Geçmiş olsun ilk zamanları çok kötü bir psikoloji oluyor Temmuz'da 9 haftalık kalbi durdu bebeğimin. Ondan sonra birkaç ay ben istemedim nolur nolmaz diye. Kasım'da bir de kimyasal gebelik yaşadım ve Ocak'ta hamile kaldım şu an 19 haftalık 🙏 Zor bir dönem oluyor takma demeyeceğim ama ben en son Aralık'ta dedim olursa olur olmazsa aşılama falan deneriz bırak gitsin ve o rahatlıkla oldu çok şükür inşallah sağlıkla gelir. Kafanın rahatlaması çok önemli, inşallah kısa zamanda güzel haberlerle gelirsin 🙏

Benim de ilk gebeliğim her şey yolunda giderken 8. Haftada kalbinin durması ile sonlandı. Şayet mol veya parsiyel mol gebelik yoksa hemen gebe kalmakta bilinen bir sakınca yok. Siz yine günlük 0.4 mg folik asit almaya devam edin. Güzel beslenmeye çalışın. Ben 2 ay sonrasında gebe kaldım. İkinci gebelikte hala kaybetme korkusu yaşıyorum son aya girdiğim halde. canların sahibi biz değiliz, sadece dua edebiliriz. Allah'ım inşallah size de dünyaya da kendine de hayırlı evlatlar nasip etsin. Birçok kadın yaşıyor bunu, yalnız değilsiniz.
Bende daha önce bi kalp durması yaşadım şu an 19 haftalık hamileyim hiç gitmiyor o kaybetme korkusu. Hala hareketlerini de hissetmedim huzursuzum. İnşallah hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza bebeklerimizi 🙏

Ne zaman başlayayım acaba folikasite

Ekim ayında aynısını yasadim ve bu aralar cevremde hep böyle haberler duyuyorum. 7 hastalıktı. Kurtajda uyutuyorlar ve vakumla çekiyorlar basit bir işlem ama psikolojik olarak zor taşimdi yine hamile kaldım ama çok cok korkuyorum aynısını yaşamaktan.

5+6 henüz doktora gitmedim içimde kötü bir his var yarın gideceğim:KK43:
Keseyi gördün mü

X