Bebeğimin kalbi durdu

Çok geçmiş olsun, ilk gebeliklerde düşük, tutunamama vs ihtimali yüksek oluyor benim ilk gebeliğimde öyle oldu ve 1 ay adet gördüm sonra tekrar hamile kaldım Allahtan ümit kesmeyin. Bende sizin gibi birdaha olmayacak olsa bile aynısı olacak diye o kadar kendimi yedim bitirdim ki... Ama şimdi sağlıklıyız çok şükür, inşallah Rabbim sizlere tekrardan hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin, dualarımda olacaksınız🤲 Hiç belirtiniz oldu mu yoksa tesadüfen mi öğrendiniz?
Sizinkide mi kürtaj yoksa kndiliğinden mi düştü
Adetten hemen sonra korunmasız ilişkiye başladınız mı?

Gecen sene ocak ayinda iki haftalik bebegimin kalbi durmus kurtaj oldum. Nisan ayinda yeniden hamileydim kizim dogdu su anda 4.5 aylik :) bebek düserken esini icerde birakir der eskiler. Müsterih olun, Insllah saglikli bir gebelik yasar ve kucaginiza alirsiniz bebeginizi 🤍
Peki ne zaman bıraktınız korunmayı kürtajdan sonra

Sizinkide mi kürtaj yoksa kndiliğinden mi düştü
Adetten hemen sonra korunmasız ilişkiye başladınız mı?
Benim kendiliğinden düşük oldu, doktor keseyi göremedi sonraki gün hatta gecesi hemen kanamam başladı. Evet ben korunmasız ilişkiye hemen başladım ama bunu doktoruma sordum o bir sorun görmedi o yüzden başladım.

Benim kendiliğinden düşük oldu, doktor keseyi göremedi sonraki gün hatta gecesi hemen kanamam başladı. Evet ben korunmasız ilişkiye hemen başladım ama bunu doktoruma sordum o bir sorun görmedi o yüzden başladım.
Sizin düştüğü içindir büyük ihtimalle bi sorun görmemiştir kürraj farklı oluyor biraz ☹️

Evet arkadaşlar bundan birkaç hafta önce sizlere çok sorular sormuştum ve gebeliğimi öğrendiğimde ilk burda sizlerle paylaştım
Ve bugünde rutin kontrolüm vardı gittiğim de bebeğimin kalbi durmuştu yarın kürtaj olucam dualarını istiyorum
İçinizde yaşayan varmı bunu
Kürtajdan sonra hamile kaldınız mı
Psikolojim o kadar bozuk ki ne yapacağımı ne diyeceğimi nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum sadece sizlerden destek istiyorum..
Başınız sağ olsun. Bunu yaşayan o kadar çok kadın var ki. Bende onlardan biriyim. Dünyam başıma yıkılmıştı. Asla isyan etmedim ama çok dua ettim. Rabbim şimdi nasip etti anne olmayı. Kürtajdan 3 ay sonra hamile kaldım. Dr 3 ay süre vermişti çünkü. Eğer maddi imkanınız varsa pıhtılaşma testi yaptırın. 2. Düşüğü bekleyip sonra yaptırmak çok üzücü geliyor bana çünkü. Bir sorun varsa önlem alınır. İnşallah en güzel zamanda sağlıklı hayırlı evladınız olur.

Başınız sağ olsun. Bunu yaşayan o kadar çok kadın var ki. Bende onlardan biriyim. Dünyam başıma yıkılmıştı. Asla isyan etmedim ama çok dua ettim. Rabbim şimdi nasip etti anne olmayı. Kürtajdan 3 ay sonra hamile kaldım. Dr 3 ay süre vermişti çünkü. Eğer maddi imkanınız varsa pıhtılaşma testi yaptırın. 2. Düşüğü bekleyip sonra yaptırmak çok üzücü geliyor bana çünkü. Bir sorun varsa önlem alınır. İnşallah en güzel zamanda sağlıklı hayırlı evladınız olur.
Devlette yapılmıyor mu bu test

Evet arkadaşlar bundan birkaç hafta önce sizlere çok sorular sormuştum ve gebeliğimi öğrendiğimde ilk burda sizlerle paylaştım
Ve bugünde rutin kontrolüm vardı gittiğim de bebeğimin kalbi durmuştu yarın kürtaj olucam dualarını istiyorum
İçinizde yaşayan varmı bunu
Kürtajdan sonra hamile kaldınız mı
Psikolojim o kadar bozuk ki ne yapacağımı ne diyeceğimi nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum sadece sizlerden destek istiyorum..
Allah sabır versin verende alanda o nedenini bilemeyiz ama yine bebeğin olur bende kürtaj oldum makesef kişisel sebeplerden ve tekrar bebek istediğimizde bir bebeğimiz daha oldu sorun yaşamadık ama rahimin kendini tolaması için belli bi süre gebe kalmaman gerektiğini biliyorum

Allah sabır versin verende alanda o nedenini bilemeyiz ama yine bebeğin olur bende kürtaj oldum makesef kişisel sebeplerden ve tekrar bebek istediğimizde bir bebeğimiz daha oldu sorun yaşamadık ama rahimin kendini tolaması için belli bi süre gebe kalmaman gerektiğini biliyorum
Bu ayın 29 u gidicem 15 gün sonra gel dedi
Kürtaj donrası yanıma geldiğinde doktor 1 veya 2 adet dönemi sonrasında başlayabilirsiniz tekrar dedi şimdi 29 unda gidip konuşmam lazım rahime bakacak bakalım ne diyecek

X