Bebegimin hayirli ve saglikli olmasi icin bir fatiha okur musunuz teyzeleri ..

Buhayatbenim

Can parçam oğlum
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2012
3.180
3.464
O kadar dua istedim.ki bu forumda ... Belkide bana edilan dualarla hamile kaldm.yuce rabbim bana dua eden o insanlari hic dert yuzu gostermesin insallah ... Baskasinin ettigo duaya cok onem.veriyorum o yuzden bebegimin hayirli saglikli olmasi ve hayirlisiyla kucagima almam icin sizleeden birere fatiha rica ediyorum.ALlah razi olsun

Başlığı okuyunca sorun var sandım çok şükür yokmuş

Rabbim sağlıkla hayırlısıyla sıkıntısız kucağınıza almayı nasip eder inşallah

sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah okudum fatiha Rabbim kabul etsin inşallah

İnşallah hayırlısıyla alırsın bebisini kucağına tabi ben ve bütün hamislerde inşallah

Rabbim inşallah sağlıkla hayrıyla kucağınıza almanızı nasip etsinn

Bebeğin hayirla saglikla dunyaya gelsin ve ona hic kotuluk uğramasın. Biliyorum seni cok dua ettin darisi basimiza .Insallah guzel gunler sizinle olur

Bebeğin hayirla saglikla dunyaya gelsin ve ona hic kotuluk uğramasın. Biliyorum seni cok dua ettin darisi basimiza .Insallah guzel gunler sizinle olur
Canım ben im allahım razı olsun aminn dilerim tez vakitte hayırlısıyla gelsin bebisin Rabbim çifter çifter versin insallahhhh kuçağın bal bebeklerle dolsun aminnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…