bebeğimin boynuna kordon dolanmıs

kordon dolanması çoğu bebeklerde oluyormuş,
önemli olan kordona kaç kere dolandığıymış
çok uzun kordonlularda bu dolanma 3 bile olabiliyor demişti doktorum
bence endişelenme ama 1 ayda bekleme

kordon dolanması çoğu bebeklerde oluyormuş,
önemli olan kordona kaç kere dolandığıymış
çok uzun kordonlularda bu dolanma 3 bile olabiliyor demişti doktorum
bence endişelenme ama 1 ayda bekleme

canım hiç dert etma, Allah korusun önce, arkadaşların dediği gibi yeri geniş bebek ise küçük daha, o geri düzelir merak etme, bak teyzemin kızınında bebeğine kordon dolandı hemde doğuma bi at kala, ama sonra düzeldi , dr sadece risk alıp normal doğum yapamayız sezeryan olacak dedi, ve bugun haber aldım sürpriz yapmış ufaklık gece doğdu ve gayet sağlıklı, hiç korkma canım sen

kızlar hepinizden tek tek allah razı olsun allah herkese sorunsuz hamişlik ve bebekler versin ne diyeyim yardımlarınız aglattı beni dularımda asla eksik etmeyecegim allahım ne muradınız varsa versimn

canım benımde bebegımın boynuna 3 kere dolanmıştı doktoruma rısk taşıyosa aldırnamak ıstedıgımı soyledım ve 8.ay ıcındeyken aldırdım sezeryanla bebegımı ıyıkıde once den mudahalede bulunmuşus cunku oglumun boynu kucagıma verdıklerı gun mosmordu allah korumuş yanı
1 gun daha beklesem belkı bır sorunla karşılaşabılırdık dedı doktorum allah yardımcın olsun

Portakalııım,yatakta dönerken otur ondan sonra dön...hemen paldır küldür dönme...
Merak etme o kordon bebeğini sıkacak gibi değil,çok esnekmiş,ben de kaç kere dolanıp yine de normal doğumla dünyaya gelen bebekleri duydum.Aslında çoğu hamilede böyle olaylar görülüyormuş ama doktorlar anneyi endişelendirmemek için söylemiyorlarmış bile.Sadece daha sıkı takip ediyolarmış anneye çaktırmadan.Sen de canını sıkma sakın...Öptüm canımcım.
:teselli:

sagolasın mommycim takmıcam diyorum cevremde bi sürü hamile var kimse bişeyi umursamıyo onlarınkinde bişey cıkmıyo ben ne kadar titiz davrandımsa bastan beri sıkıntılı oldu o yüzden takmak istemiyorum allaha emanetb ettim bende seni öpüyorum yadımcı olan arkadasalardanda allah razı olasun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…