Bebeğimi kaybettim moralim bozuk

Dilasare

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2018
904
-109
Arkadaşlar merhaba ,
Ben üç gün önce düşük yaptım 13 haftalık bebeğimi kaybettim suyum geldi oysa bir gün öncesi bebeğim iyiydi cinsiyeti öğrendik .
Sonrası olanlar oldu , ogün gün boyu kasık ağrısı çektim . Akşama doğru sancım arttı ve suyum geldi evde .Gittiğimizde bebeğim hala yaşıyordu ama suyu çok az olduğu için beni zehirleme ihtimali varmış Gebeliği sonlandırmak zorunda kaldılar kürtaj olmadım normal doğum gibi oldu. Gebeliğim gayet güzel ilerliyordu bebeğim sağlıklıydı. Suyun gelme sebebini sordum doktora her şey olabilir en büyük sebebi enfeksiyon dedi. Benim bir oğlum daha var 7 yaşında bu durumu o da çok alışmıştı kardeşini dört gözle bekliyordu biz de keza öyle. 30 yaşındayım tekrardan bir bebek sahibi olmak istiyorum tabii tedavi olup ne gerekiyorsa ilk gebeliğinmde böyle bir problem yaşamadım ikinci de neden oldu bilmiyorum benim durumumda olup sonradan gebeliği normal geçen var mı fikirlerinize ihtiyacım var lütfen boş bırakmayın yazın çok moralim bozuk yalnız kaldıkça ağlıyorum şimdiden çok teşekkür ederim .

Canim moralini bozma.ilk gebeliginde herhangi bir sorun yasamamissin.saglikli olmayan bir hamileligi bazen beden maalesef sonlandiriyor.allaha sigin.vardir bir hikmeti yanina aldi ise.daha cok gencsin.ben ilk bebegimi daha yeni kucagima aldim.36 yasindayim.kendini hazir hissettiginde ve bedeninde hazir oldugunda tekrar bebek sahibi olaaksin.

Bebek anatomik olarak çok sağlıklıymış öyle dedi doktor suyun patlamasını bir şeye tam olarak bağlayamadı .
Sizinde gözünüz aydın hayırlısı ile büyütün yavrunuzu

Ne dıyıcegımı bılemedım inşallah kısa zamanda tekrar hamıle kalırsın kendını toparla sıtrese gırme oğlun senı bu durumda gormesın cnm ağlama lütfen

Ne dıyıcegımı bılemedım inşallah kısa zamanda tekrar hamıle kalırsın kendını toparla sıtrese gırme oğlun senı bu durumda gormesın cnm ağlama lütfen
Teyzesi götürdü oğlumu yaşıt kuzenleri var oda çok üzüldü çok alışmıştı .
Ona belli etmiyorum ama çok duygusal

Bir tanıdığım enfeksiyon sebepli 6. ayına yaklaşırken ikizlerini kaybetti. Çok şükür şimdi çocukları var. Sağlıklılar. Enfeksiyonu yediniz maruldan, maydonozdan bile kapabilirsiniz. Temizliğinize ne kadar dikkat etseniz de. Onun idrar yolları problemiydi. Enfeksiyon ilerledi. Patoloji raporunda ne diyor? Testlerinizi yaptırır, dikkatli olursunuz. Sonrası nasipse yeniden hamile kalırsınız. İnşallah

Zaten tedavi olmadan asla düşünmüyorum
Patoloji sonuçları 1 haftaya çıkacak inşallah

Başınız sağolsun çok üzüldüm kaybınız için. Dilerim yine sağlıcakla kucağınıza alacağınız bir evladınız olur

Erken donem amniyon sivisinin bosalmasi, kese patlamasi genelde vajinal enfeksiyon, idrar yollari enfeksiyonu kaynakli oluyor. Eminim test sonuclariniz dogru yolu gosterecektir ama aklinizda bulunsun diye yaziyorum.

Basiniz sagolsun, Allah sabrinizi eksiltmesin.

Başınız sağolsun. Geçmiş olsun. Ağlayın içinizde kalmasin ama 7 yaşında herşeyin farkında olan sizin sevginize muhtaç bir evladınız daha var. Onun için güçlü olmalısınız.

Doktorda büyük ihtimal bu sebep dedi
Tedaviye olucam hemen toparlandıktan sonra inşallah …

Çok sağolun ,Allah razı olsun

Başınız sağolsun toparlayacaksınız inşallah..

Doktor alttan mı kontrol etti?

Kıyamam çok üzücü bir kayıp olmuş, Allah sabır versin en hayırlı zamanda tekrar sağlıkla bir bebişe kavuşmayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…