Bebeğimi Kaybettim.Bana Yardımcı Olun.

Dua etmekten sabretmekten başka bir şey yok galiba. Çok üzgünüm yaşadıklarıniz için. Başınız sağolsun.

Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim canım . Buradan bütün annelere sevgilerimi yolluyorum. Hepiniz için dua ediyorum.. Çok kısa süre de olsa ben anne olmayı çok sevdim. Hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım yavrularımızı.

Çok geçmiş olsun Allah sabr yüreğinize ferahlık versin ben de geçtiğimiz ay ayni acıyı yaşadım 20 haftalik bebeğimi aniden sanci gelmesiyle kaybettim kese aşsagiya inmis doğum başlamis sizin gibi, benim rahim ağzı yetmezliği varmis doğumda öğrendim sizinde öyle olabilir bir sonra ki hamilelikte serklaj yani rahim ağzina dikiş attirmam gerektigi soylendi kendinizi suçlayarak o mu bu mu sebep oldu diyerek harap boyle düşunerek pskolojik olarak iyileşme surecinizi uzatirsiniz tarifi olmayan bir acı haklısınız ama bu gunlerde geçecek Rabbim tekrar nasip edecek bu şekilde atlatmaya çalişiyorum hamile kalabildigimi bilmek bile teselli oluyor.

Tam olarak ben gibi.karnimda nerdeyse pamuklara sardim. olmadı koruyamadim

Başınız sagolsun çok üzüldüm cennette yavrucak benim de 3 kaybim var onlar 2 aylik kalpleri durdu rahimde sorun çıktı düzelttik 4.ye şuan hamileyim 20.haftaya kadar yasak ti herşey yatıyorum hep rahîm ağzım açılmıştı dikiş atıldı ev işlerimi kardeşim eşim yaptı hep güzel giderken birazcık bisiler almaya başlarken detaylı ultrasonda gerilik başladı suyu az denildi takip etcez dedi doktor snraki haftada büyümemiş çıktı sonlanması gerekio dediler plesanta büyükmüş aşırı beslenmeyi kesiyor miş kalbi atiyor ama güm güm durcak dedi başka doktor görüşü al dedi gittik dgeismedi bi kac gün snra başka prof bulduk oda aynı şeyleri dedi ama henüz bitmis dgilü bebek napicak bekleyelim dedi kalbi durabilir sende tansiyon takip et damarda direnç var o etkiliyor dedi tansiyonlarim iyi çok şukurm heyete soktular heyette de bakıldı 6 aylık oldum ama karnı 5 aylık görünüyor diye test yapılsın dediler cvs plesantadan parça aldılar su azlığı ile hale yaşıyor kalp gum güm 24.haftamda bakıldı 21 ile uyumlu idi karnı smdi 27.hafta bitio sonuç bekliyoruz 2 hafta oldu çıkmadı çıkınca ölçüm yapcaklar 367 gram idi en son ve kasiklarimda kıpır kıpır hep dün merak edip kalp atışı dinledim sağlık ocayinda durcak kalbi dedikleri oğlum 1 aydır hale kalbi atiyor korkuyorum bende kaybetcen diye suyu dibe inmişti en son 2 hfta oldu direniyor hale

benim yavrumda direndi savasti ama olmadi orayi burdan cok sevdi demekki. dediginiz gibi gum gum atiyordu kipir kipirdi icimde son hareketlerini bile hissettim sonra gitti bitti kendi ellermzle kefenledik guzel yavrumu hatta bugun mezarina gittim yavrumun. Dua edin bol bol ama cok umut baglamayin cok yikiliyo insan sonra herseyin hayirlsii olsun eger olurda kaybederseniz uzulmwyin demiycem cunku imkansiz iciniz cok aciyacak aglayin yasinizi tutun ama en cok dua edin bol bol dua edin ve dr kontrollerni daha cok gidin her hafta gitmistim ben

Allah sabır versin. Insallah sağlıklı hayırlı bir bebeğiniz olur bunları unutursunuz.
Size tavsiyem tekrar hamile kaldığınızda rahim ağzı boyuna baktırın.
Bazen rahim ağzı kısaligi erken doğuma sebep olabiliyor. Bunun için de serklaj olmanız gerekiyor hamileyken. Gerci doktorlar illaki bakmıştır yani her kontrolde olcuyorlar.
Üzülmeyin elimizden gelmeyen şeylere üzülmenin faydası yok.
Allah sizi daha güzeliyle buluştursun amin.

Bende sizinle aynı durumu yaşıyorum 15+5te kontrole gittiğimde bebeğimin suyunun bittiğini öğrendim aynı gün çapa eğitim araştırmaya geldim cuma günü burada yatışım yapıldı. Bebeğimin suyu bitmiş ama kalbi halen atıyor hareketsiz bir şekilde duruyor şuan. Suyun yeniden oluşma şansı yok dediler. Yaşam ümidinin olmadığını söylüyorlar, yarın sabah da heyet toplanıp karar verecek muhtemelen doğumum başlatılacak. Kalbi atarken kendimden ayırmaya kıyamıyorum ama doktor senin kalbin attığı sürece onun da atabilir ama gelişmez yaşayamaz dedi. Çok korkuyorum, 2 yaşında bir yavrum daha var onu da düşünmek zorundayım güçlü olmak zorundayım. Rabbim kimsenin başına vermesin

Başınız sağolsun. Ben de 23 haftalık hamileyken bebeğim suyunun gittiğini öğrendim. 1 hafta dayandı yavrum sonra kalbi durdu. 3 ay oldu. Acısı içinde ama hep şöyle düşündüm. Ben sağlıklıyım çünkü doğum çok zordu doğumdan sonra bitmeyen bir sırt ağrım var. Eşim sağlıklı. Evliliğinde mutluyum. Hamile kalabiliyorum. Testlerden bir şey çıkmadı. Çok üzgünüm evet sürekli aklımda biraz kenara bıraksam biraz kafam hafiflese diyorum. İlk hevesim ilk heyecanımdı. Ama melek oldu yavrularımız. İsyan etmiyor muyum ediyorum. Sonra üzülüyorum. Benimle hamile olan insanlar arkadaşlarım ya doğum yaptı ya da doğum yapmak üzere. İçim gidiyor onlara bakarken ama geçcek inanıyorum en azından hafifleyecek. Sabır diliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…