bebeğimi göremediler yardım edin:(

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
kendi hesabıma ve ilk gittiğim doktorum hesabına göre şuan 5 +4 günlük hamileyim.doktorum geçen hafta gittiğimde 2 hafta sonra gel bebeğinn kalp atışlarını dinleyelim dedi.ben meraktan çatladığım için bugün başka bir doktora gittim belki duyulmaya başlamıştır diye ama kesem büyük olduğu halde bebeğimi göremedilersenağlamasenağlama doktor keseye göre 8 haftalık dedi ama bu nasıl olur anlamadınson adet günüm 12 nisan.en fazla 6 haftalık olması gerekmiyor mu?
bana 1 hafta sonra gel yine görünmezse alırız dedisenağlamasenağlama sizce boş gebelikmi bu.birde hiç folik asit vs kullanmadım.sağlıklı beslenemedim.bunun bir etkisi varmıdır??başta hiç sevinmemiştim hamileyim diye ama şimdi çok üzgünümsenağlamasenağlama

• Konu Sahibi EU1
senağlamalütfen bişey yazın.boş gebelik teşhisi için henüz erken değil misenağlamasenağlama:a015:

• Konu Sahibi EU1
Canim Üzülme belki gec döllenm,e olmustur.:teselli:
Ilk gittigin doktora git o mutlaka sana güzel haberler verecektir

• Konu Sahibi EU1
Hayırlı haberler verirsin inş.Kötü düşünmemeye çalış.

• Konu Sahibi EU1
bende boş gebelik geçirdim geçen sene sizinle aynı şeyleri yaşamıştım umarım sizinkinde bebek görünür.fakat boş gebeliğin folic asitle beslenmeyle alakası yok.şu an nerdeyse 7 haftalık hamileyim ve hiçde hamile kalabilmek için artı bişey yapmadım.doktora gittikten sonra folic asit verdi.bulantılardan hiç beslenemiyorum ama geçen cumartesi gittim herşey normaldi.kendini suçlama.eğer boş gebeliksede sakın üzülme çünkü birdaha tekrarlamıyor.

• Konu Sahibi EU1
canım benım arkadaşım senın anlattıgın aynı durumdaydı dr onada demiş 1 hafta sonra gel bebe göremessek alacaz diye 1 hafta sonra gitti herşey normale dönmüş bebek görünmüş ve kalp atışı bile olmuş hiç bebek görünmuyo derken içine kötü bişey getirme bol bol dua et ve 1 hafta sonra gittiginde göreceksın herşey normale dönmüş endişelenme stres yapma geç döllenmeden kaynaklanıyomuş.....

• Konu Sahibi EU1
canım geç döllenme olunca malum atışlarda geç oluyoo
her kes in farklıdır yani yeterki sen pozitif düşün
her şey güzel olcak canımmmkaydirigubbakcemile5

• Konu Sahibi EU1
canım benim üzülme ben nisan ayında boş gebelik dolayısıyla kürtaj oldum çok acı bişey ama Allah ın dediği oluyor inşallah bebişin seninledir sana sıkı sıkı tutunmuştır dualarım seninle öptm.

bugun 5+5 sin ozman.benimde sat 10 nisan yakın yani ben 5 haftalıkken gitmiştim kese cok kücüktü hatta üstten görünmedi bir diger gün alttan baktırdım göründü ama kücüktü.5+5 ken bence bebek filan görünmez beni doktor 7 oldugumda cagırdı bence sen diger doktoruna git bide neden gittinki daha erken keseyi görsen yeterdi hayırlısı olsun

ben çok sabırsız birisiyim.belki görebiliriz bebeğimi diye başka bir doktora gittim.ama görünmedi bebeğim:1no2::1no2::1no2::çok üzgünüm:

Normalde 8 haftalık hamileyim yeni dr dan geldim ne bebek var ne kese dr um ümitlenme dedi pzt günü kan değerlerime ve vajinal ultrasonla bakacaklar değerlerim düşür yada yükselmezse kürtaj olacakmışım moralim çok bozuk kürtajın adı bile tüylerimi ürpertiyor offffff

yasemin daha boş gebelik denmesi için çok erken ...benimde moralim dünden beri altüst olmuş vaziyette..çok köüyüm ben son adet tarihime göre 8 haftalık gebeyim ve dün sadece keseyi gördük içinde hiç birşey yok doktor boş gebelikten şüpheleniyor ama yinede 1 hafta daha bekleyelim önümüzdeki haftada bakalım dedi...geç döllenme olabilir diyor ve tahminen senin daha 6 haftalık falan dedi bana....çok moralim bozukbenimde çok korkuyorum.....
benim son adet tarihim 24 mart...
inşallah değildir rabbim bize bebeklerimizi bağışlar.....
buarada kesen herhafta 7 milim büyümüşmü???şuanda kaç milimde???26 milim olupta hala görülmez ise boşgebelik teşhisi konuyormuş...eğer kese büyümüyorsada gelişmeyen gebelik oluyormuş...ikiside kürtajla tedavi oluyormuş...çok korkuyorum..çok üzgünüm ...

umarım iyi haberler alırız en kısa zamanda..senağlamabenim doktoum büyüme ile ilgili bişey söylemedi.:1no2:büyüme nekadar olmuş bilmiyorum..:uhm:sabırsızlıkla beklıyorum inş görünür bebeklerimiz..Allah büyük her işte bir hayır vardır yine..:a015:

doktor seni en kötü ihtimale hazırlamak istemiştir.kendini üzme lütfen.umarım kürtaj olmanı gerektirecek bi sorunla karşılaşmazsın..dualarım seninle.Allah yardımcımız olsun inş..senağlamasenağlama.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Seninle aynı durumu bende yaşadım canım üzme kendini iş olacağına varıyor...

canım her şey olacağına varır benimde son adet tarihim 15 nisan ve benimde duyulmadı geç döllenme olabilir dedi üzme kendini...bende haziranın 8 ile 11 arasında gideceğim...

canım bende 7haftalıkken gittiğimde kese var ama bebek yoktu ultrasona görede 6bucuk haftalık çıkmıştı. 10gün sonra tekrar gel dedi bende sen gibi dayanamadım 7gün sonra yani 8. haftamda gittim bebişimin kalp atışını izledim çok güzeldi. bebeğim 6 haftalık çıkmıştı şimdi şükürler olsun haftamıza uyumluyuz.
hem canım moralini yüksek tut zaten ilk başlarda kese oluşuyormuş daha sonra bebek beliriyormuş kiminde erken kiminde geç.

arkadaşlar nolur bana da yardımcı olun hamile olduğumu ilk duyduğumda çok sevinmiştim bu kadar stresli olduğunu hiç düşünmedim doktora gittiğimizde 5 haftalıktı.ultrason resmini verdi kese oluşmuştu içinde siyah bi nokta da var.10 gün sonra yine gelin dedi kalp atşlarını duymak için.gittiğimde 6.haftanın sonuydu bebeğimin kalp atışı görülmedi.vajinal ultrason yapalım dedi ama çok canım acıdı kendimi çok kastım ve korktum geri ittirdim.daha sonra sütlü kahve renginde leke geldi. doktor kan gelmedikçe korkulacak bişey yok dedi ama bn çok endişeleniyorum boş gebelik olabilirmi bu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…