Bebeğime kahvaltısında yedirebilecegim katkısız ,tuzsuz ,yumuşak bir peynir önerir misiniz ?

Stem

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2017
3
2
31
Bebeğim 1 yaşına yeni girdi. Doktor ek gıdalara başlamamızı önerdi,kahvaltısında peynir yedirmek istiyorum ama peynir yemiyor. Tuzsuz, katıksız, yumuşak bir peynir önerir misiniz ?

merhaba benim kızımda da aynı durum var. Ek gıdaya geçtikten sonra bir tek peynir yediremedim. Hala arayışlarımızı sürdürüyoruz.Öneri üzerine iki farklı marka ürün denedik fakat durum değişmedi.

Ben kendim yapıyorum . Yoğurt suyu ile sütü kestirerek tuzsuz lor peynir yapıyorum ..LabNe de yapabilirsiniz ... nette videoları mevcut

Çalışan bir anne olduğum için maalesef yemek yapmaya bile hiç vakit'im olmuyor. Güvenilir bir marka arıyorum bu tarz bir peynir yapan

Bende çalışan anneyim çok basit bişey peynir yapımı ama siz bilirsiniz tabi ..

Kendın yap :) tarıfı verıyorm peynırımızın adı: cerkes peynırı
1 adet cerkes şaka şaka (bugunde ıgrenc bır esprı yaptım sukur hahah)

Bır kılo kadar eksımıs yogurdu 5 kglık sutun ıcıne katıp cevıre cevıre pısırıyorsun snra bır tulbente suzuyorsun tulbentte kalan seyın butun sularını akmasını beklıyrsun bı yere asıp altına legen koyarak, ertesı gun yumusaaak katkısııııız ve de tuzsuz bır peynırın oluyo

Kısa bir süre önce çocuğumun doktorunun önerisi ile Miralem Ana Kuzusunu keşfettim. Menemen’ de çok özel peynirler üreten Miralem Firması Ana Kuzusu adında sadece çocukları düşünerek keçi sütünden katkısız, tuzsuz, yumuşak bir peynir üretmiş. Sahibi bir bayan. Peynir Atölyesini gezdiğimizde bize bütün peynirlerini ayrı ayrı tattırdı. Sıra ana kuzusuna gelince çok şaşırdım. Türkiye' de çocukları düşünerek bir peynirin üretildiğini bilmiyordum. İşletmenin prensibi basit; kendi çocuğuma yedirmediğim bir şeyi başkasına yedirtmem. Bu peynir sadece bazı Macro Center'lar ile Carrefour Gurme' lerde satılıyor. Ayrıca .. adresinden sipariş edebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siteyi ve markayı biraz araştırdım. Biraz önce ana kuzusundan sipariş verdim. Fiyatı da gayet makul görünüyor. İçeriği de tam aradığım gibi inşallah bebeğim beğenir. Ürünü teslim aldıktan sonra izlenimlerimi yazacağım.

Yogurdun eksimesi icin buzdolabinin disinda, ne kadar kalmasi gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…