Bebeğime Allah Rızası için Ya Şafi

Allah uzun ömür versin arkadaşınızın bebeğine.iyi olmasına çok sevindim.mesajınız iyi geldi.Allah ım benim bebeğime ve sorun yaşayan tüm bebeklere şifa verir inşallah.

Allah uzun ömür versin arkadaşınızın bebeğine.iyi olmasına çok sevindim.mesajınız iyi geldi.Allah ım benim bebeğime ve sorun yaşayan tüm bebeklere şifa verir inşallah.
Amin , insallah . Ben simdi reglim o yuzden okuyamadim size ama aklimdasiniz dua edicem size , icinizi hep ferah tutun , sizin de bebeginiz topac gibi gelecek kucaginiza insallah

Amin , insallah . Ben simdi reglim o yuzden okuyamadim size ama aklimdasiniz dua edicem size , icinizi hep ferah tutun , sizin de bebeginiz topac gibi gelecek kucaginiza insallah
Adetliyken esmalar okunabilir, salavat çekilebilir, Kur'an dinlenebilir ve istediğiniz kadar tesbih dualarından çekebilirsiniz. Bilgimi paylaşmak istedim. Allah razı olsun.

Adetliyken esmalar okunabilir, salavat çekilebilir, Kur'an dinlenebilir ve istediğiniz kadar tesbih dualarından çekebilirsiniz. Bilgimi paylaşmak istedim. Allah razı olsun.
Amin sizden de razi olsun insallah , ben abdestli daha rahat ediyorum tesekkur ederim paylasiminiz icin

Allah kısmet ederse pazartesi 2 şubat doğuma gidicem.dualarını esirgemeyen herkese teşekkür ederim.Allah razı olsun inşallah.
Yüzünü görmediğim sesini duymadığım insanlarla dualarda buluşmak ayrı mutluluk benim için.
Allah ım inşallah dualarımızı kabul eder.

500 ya Şafi okudum canim inşallah Rabbim bebeğini şifalar verir ve kucağına alırsın yavrunu

Saglikli kolay bir dogumla kavus canim bebegine..mis kokulunla ömür boyu mutlu olun ailecek canim

Rabbim yavrunu saglikla kucagina almayi nasip etsin...Insallah hersey yolunda gider icini ferah tut dualarim seninle ♥

Bacim cok gecmis olsun...
Her yorumunu okuyamafim kusura bakma...
Su tam olarak kafasinin neresinde...
Benimde oglumda ayrintili usg dr gorulmustude perinatolog tarafindan...
Beynindeydi oglumun..
Fakat bana korkmamam gerektigini zamanla kaybolacagini soylemisti...
Cogu gebelikte gorulurmus oyle bir durum fakat doktoruna bagli olarak degisiyor gorup gormemesi...
Su anda oglum 9 aylik olacak neredeyse...
Dogar dogmaz tum tetkikler yapildi sukur hicbir sikintisi yoktu bacim...
Icini rahatlatmak icin yazmak istedim...
Rabb'im saglikli bir sekilde kucagina almani nasip etsin ins. ♥

Sizede çok geçmis olsun.benimkinin sol tarafında 13-14 mm civari demisti dr.kaybolabilirde dedi.son gidisimde korktugu hizda degil demisti.kafa çapı normal dedi.perinatolaga gitmedim.7.5aylik olmustu.yolculukta yapamazdim.Allah ıma emanet dedim artık dua ediyorum.Allah düşmanımı bile evladıyla sinamasin cok zor cok sevindim oglunun sorunsuz olmasina.darisi basima inşallah.
Bide iki dr a gorundum.birinin ultrasonu 4 boyutlu.o su yok zararsiz kist diyordu.bu dr kist degil su diyor.

Sen en guzelini yapiyorsun bacim bak senin icin onlarca insan duasini etmis edecekte...
Rabb'imin izni ile saglikli bir sekilde alirsin mis kokulunu kucagina ♥
Bak kavusmana az kalmis endise yerine sevinmelisin bence ...
Bu son zamanlarin ttadini cikart
Sonra karnindaki boslugu cok hissedeceksin bak

inşallah dogumumda rahat olur.herkese minnattarim dualarini eksik etmeyen herkesin dualari kabul olsun inşallah.ariycam valla iyi tekme yedim kac ay
Seninkinin ne kadardi sakincasi yoksa

inşallah dogumumda rahat olur.herkese minnattarim dualarini eksik etmeyen herkesin dualari kabul olsun inşallah.ariycam valla iyi tekme yedim kac ay
Seninkinin ne kadardi sakincasi yoksa
Bacim yanlis hatirlamiyorsa 6 mmlerde birseydi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…