Bebeğime Allah Rızası için Ya Şafi

SuUtku

La Tahzen
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2014
2.493
2.843
34 haftalık hamileyim.dr bebeğimin kafasında su olduğunu söyledi.aklımıza kötü bisey getirmiyoruz Allah`ıma emanet diyorum ama yinede içim daralıyor.nolur dualarınızı eksik etmeyin

100 tane okudum, Rabbim sağlıklı bir şekilde Dünya'ya gelmesini nasip etsin.

Benimde bebegim olmuyor Allahim sifa versin 100 Ya Safi okudum insallah Allahim kabul.eder

34 haftalık hamileyim.dr bebeğimin kafasında su olduğunu söyledi.aklımıza kötü bisey getirmiyoruz Allah`ıma emanet diyorum ama yinede içim daralıyor.nolur dualarınızı eksik etmeyin
Okudum canım.allah kabul eder inşallah.allah acil şifa verir inşallah.sen de benim için bir ayetelkürsi okur musun canım sıkkın da

300 adet ya şafi okudum. tüm hamileler, siz de inşallah hayırlısıyla, sağlıklı, sıhhatli bir şekilde evladınızı kucağınıza alırsınız.

Ya kıyamam. 1 fatiha 422 ya şafi okunuyor diye biliyorum canım. Allah şifa versin bebeğine... Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…