Bebeğimden ayrıldım çok kötüyüm

Canım inan çok üzüldüm geçmiş olsun Allah hepimize sabır versin.Bende 1 ay önce dış gebelik geçirdim dünyam başıma yıkıldı.Tek yapmamız gereken biraz sabretmek.

başınız sağolsunAllah cc sana ve eşine sabır versin.Rabbim en kısa zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip eder.

Merhaba arkadaşlar dün yazamadım. Kürtajdan sonra 28 Aralıkta olmam gerekiyordu dr öyle söylemişti. 29 unda yani dün kahverengi bir akıntı geldi şimdi de öyle çok hafif kahverengi geliyor arada ama kanama yok. Kürtajdan sonra normal mi acaba ya. Böyle olanlar var mı? Yazarsanız sevinirim.

çokk geçmiş olsun canım.inan kendim yaşamış kadar oldum.ben bu duyguları çok iyi anlıyorum.

Arkadaşlar 29 Ocakta dr gittim. Adet olamadığım için bana klomen verdi. Malesef PKOS yine ortaya çıktı. Kilo aldım oyüzdem olabilir dedi doktor. Eğer adet olmazsan rahimde yapışıklık olabilir kürtajdan sonra dedi. 23 şubatta adet oldum. Yarın dr gidecem hormon testlerim yapılacak. Bakalım ne çıkacak.

28 Kaısmda buradan kötü haber vermiştim. Bebeğimi kaybetmiştim. Ama bugün iyi haber vermek istiyorum. Hamileyim arkadaşlar. Allahım inşallah sağlıkla kucağıma alırım bebeğimi. Tüm isteyenlere nasip et Allahım.

tebrik ederim cnm takvimini yeniden düzenlersin canım hayırlı olsun tekrar :Saruboceq:

9 ay sonra inşallah sağlıklı sıhhatli alırsın kucağına bebeğini canım..Tebrik ediyorum seni...Tüm isteyenler için de Amin diyorum...:ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…