Bebeğimden ayrıldım çok kötüyüm

muhasebe22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
250
1
Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz perşembe günü kahverengi lekelenmem başladı gece hastaneye gittik doktorumu aradılar ilk üç ayda normal bunlar deyip eve gönderdiler hiç ağrım yoktu. Ertesi gün içim rahat etmedi eşime gidelim muayenehanesine ultrasonda görmek istiyorum bebeğimi dedim ve randevu için aradım öğleden sonraya verdiler. Aradan biraz zaman geçti lekenme kanamaya dönüştü aradım yine hemen gel dediler gittik herşey bitmişti. Bebeğimin kalbi durmuştu. O gün 9+3 olması gerekiyordu daha 8+1 iken kalbi durmuş bebeğimin. Dünyam yıkıldı çok üzüldüm. Doktorum sonladırmamız gerekiyor dedi. Öyle üzüldümki içimden vermek istemedim minicik yavrumu. Korku da vardı biraz tabi kürtaj olacaktım. Ama doktor ve eşim sonunda ikna ettiler beni ve aynı gün saat 5,30 civarı kürtaj oldum. bebeğimi bıraktım orada sanki kendimi suçlu gibi hissediyorum. Herşeyde aklımda. Bu durumda da tek yaapacağımız Allaha sığınmak dua etmek . Allahım herkese sabır ve sağlık versin.

geçmiş olsun cnm.çok zor biliyorum bende yaşadım ama benim küçüktü ve kürtaj a gerek yoktu ama zor allah sabır versin siz sağ olduktan sonra gene olur.kürtajdan sonra çabuk kalırsın diyolar inş. gene olur.

canım benim geçmiş olsun...kısmeti yokmuş hep öyle düşün..belki sana zararı olacaktı...sen sağlıklısın şu an..ve Allah kısmet ederse yine çoook tatlı bi bebişin olcak..ama önemli olan moral nolur moralini yüksek tut..

zor evet ne denilmesi gerekiyor insan başına gelmeyince bilemiytor emin ol düşük cok normal bişey gibi geliyor yasamayan için ben de yasadım şimdi yine hamileyim ama korkular peşimi bırakmıyor
rabbim sanada en kısa zamanda bi daha verir inşallah
hem inan düşmese sakat olma olasılıgı o kadar fazla ki allah aslında anneye en büyük iyiliği yapıyor bebeği düşürerek
senelerce sakat cocuga bakmak kolay mı
sen de bi suç yoksa özellikle düşürmedinse bence hiç üzülme ben cabuk atlatmıstım umarım sende hemen atlatır ve çalışmalara başlarsın canım:)))

teşekkür ederim canım öyle güzel gidiyordu ki hamileliğim ne bulantım ne bir şikayetim vardı inşallah böyle gider diyordum Birde 5 yıl düşünmedik çocuk korunduk hep . Tabi uzun zaman olunca çocuk istemeye başlamıştık artık. Hiç düşmesini istermiydim. Bilerek kürtaj olanalr nasıl yapıyorlar bunu anlamıyorum hele kürtaj sonrası resimler var internette tam bir cinayet yani. Ama benim karnımda öldüğü halde kürtaj olduğum için sanki suçlu hissediyorum kendimi. Biraz daha dursa zaten bana zararları başlayacakmış dr öyle söyledi. Yani zorunlu kaldık kürtaja. Keşke kendi düşseydi müdahaleye gerek kalmadan. Çok kötü birşey . Küçücük 1,5cm de olsa canından can ayrılıyor. Allahım kimseye yaşatmasın.

geçmiş olsun,Allah sana sağlık sıhhat versin inş..
bir kere hamile kaldıysan yine nasip eder Rabbim inş..
ben de ilk hamileliğimde 9. haftada düük yaptım.
bir ay sonra yeni bir melek nasip etti bana Allah.şimdi kızıma kavuşmak için gün sayıyorum

Teşekkür ederim canım İnşallah Allahım bana da nasip eder en kısa zamanda. Dr 2 ay korunma verdi. Sonra artık.İnşallah sağlıklı bir şekilde alırsın bebeğini kucağına.

Gecmis olsun canimm rabbim sabir versin
insallah en yakin zamanda tekrar hamile kalirsin bebegine kavusursun

Merhaba arkadaşları yarın dr kontrole gidecem çok korkuyorum kürtajdan sonra bir de parça falan kalmış tekrar derse bayılırım herhalde. İnşallah bişey yoktur.

geçmiş olsun arkadaşım biliyorum çok üzgünsün ben de 5 gün önce düşük yaptım benımde acım çok taze yavaş yavaş toparlanmaya çalışıyorum...demekki hakkmızda hayırlı böyleymiş zaten vücudumuz normal olmayan hiç bişiyi kabul etmıyo o yüzden bu düşükleri yaşıyoruz inş. en yakın zamanda hamıleyız duyurusu yazarız ama tabi 1 kaç ay beklememız lazım... sevgıler

geçmiş olsun canım üzüldüm benimde başımdan iki kez çekti biri senin gibi oldu biri dow sendorumu oldu kendi oldü aldılar sonra insanın canımdan can gidiyor çok iyi biliyorum şimdi gene hamileyim ama bugun doktora gittim gelişimi yavaş oluyor dedi korkuyorum bende tekrar yaşamak çok kötü seni çok iyi anlıyorum iyişallah yakın zamanda verir

çok geçmiş olsun canım benimde aynı senin gibi 8+5 ken kalbi durdu bebeğimin....
seni çok iyi anlıyorum zor gerçekten...
ama buna doğal seleksiyon diyorlar bizim bebeklerimiz akıllı bebekler annelerini ileride üzmek istemediler doğsalardı büyük olasılık özürlü oluyor böyle bebekler....
allah bir daha yaşatmasın...

gecmis olsun canim üzülmemeye calis..
belki de yasasaydi saglikli olmayacakti,bi de oyle dusun...
herseyin hayirlisi ...
insallah en kisa zamanda tekrar hamis kalirsin da bu sefer bebegini kucaklarsin.

Merhaba arkadaşlar çok teşekkür ederim hepinize. Dün dr gittim iyi bişey kalmamış dedi. Ne kadar bekleyecez dedim. Rahim toparlanıyor dedi İstiyorsan bir ay sonra da kalabilirsin dedi. İlk adetini geçir istiyorsan gel sonra testleri yaparız hamile kalabilirsin dedi. Sanki biraz içim rahatladı dün dr öyle deyince. Bir ay kısa bir zaman. Zaten hamile kalsam bu üzüntüm biraz hafifleyecek gibi geliyor. İnşallah arkadaşlar testlerde falan da bir problem çıkmaz da yine hamileyim diyebilirim.

canım cokk gecmış olsun....Allah ım daha beterınden saklasın hepımızı.benımde ılk bebığim daha mınıcıkken bıraktı bızı ,kalbının sesını hıç mi hiç duyamadık.kımbılır belkıde hıc kalbı atmadan terkettı benı melegım...suan gene hamıleyım.4,5 aylık bı oglum var içimde.ama korkum hıç bıtmedi.onada birsey olacak dıye odum kopuyor....ilk bebkleri bunyenın kabul etmesı normalmiş ve cogu ozurlu oluyormus bu bebıslerın...Allah ım bırdaha bole acıyı tekrar yasatmasın.ve ben kurtaj olduktan 3 ay sonra hamiş kaldım.kısa bır sureydı benım için.ilk bebişimiz için tam 1 yıl denedık esımle.içini rahat tutu.Rabbım tum meleklerımızı analarıyla kavustursun......:Saruboceq:

Çok teşekkür ederim canım. İnşallah bebeğini sağlıkla alırsın kucağına.

Merhaba arkadaşlar nasılsınız ben biraz topladım sayılır kendimi daha doğrusu bebek istiyorum o yüzden toplamak zorundayım 28 aralıkta adetimi olmam lazım bakalım ne olacak. zamanında olacak mı? Bir şey soracam sizlere kürtaj olanlara daha doğrusu. Kürtaj olduktan sonra o alınan parçayı patalojiye gönderdiniz mi? Bize dr hiç öyle birşey demedi burda yazılmış bazıları göndermiş.Cevap yazarsanız sevinirim

opla canım kendını....Rabbım acıyı werıo katlanacak sabırda werıo..kım ne derse desın anne adayları dusuk kurtajdan daha cok etkılenıo baba adaylarına gore....bıs gondermıştık canım...dr soledı we yolladık..ama sonuc ta bişi cıkmamıstı...bebiş te bı ozur yokmuş yanı...dr Allahtan dedı tıbben dencek bişi yoktu melegımın sebepsız bızı terkedişine....
ama suda war genelde patalojı sonucunda pek bişi cıkmıomus genelı temız gelıomus yanı belkı bu sebebpten dolayı mı ıstemedı acaba?bısde bılmıoduk ama dr yonlendırmişti canım bisi...tekrar gecmış olsun..en kısa zamanda hamiş kalırsın inşallahhh:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…