Çocuk Hastalıkları Bebeğimde mide üsütmesine ne iyi gelir sizce :(

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Ben bi kaç sene önce bir kez yaşadım. Onun dışında da ne çevremde yaşayan gördüm ne de duydum.
Annem midem ağrıyo dediğimde mideni üşütmüşündür demesinden ibaretti o şey.
Bir kere mide ağrısıyla üşütme tamamen farklıdır birbirinden.
Yaygın bir durum aslında yani sıradan geçici bir hastalık, önemli değil. Genelde bir uyku süresi ile ya da ya bir ilaçla hallolur.

25 yasindayim ve mide usutmesi nedir bilmiyorum.
Kusma, ates ve ishal varsa bu yasimda yine doktora giderim.
Bebegi goturmemek nasil bir mantik?

Hafta sonu babasıyla parka çıktılar.hava güzeldi ama bir ara ŕüzgar çıktı.ondan sonra böyle oldu.yani hafif ateş, kusma, iştahsızlık,halsizlik.daha öncede benzeri bir durum olmuştu.doktor üsütme kaynaklı rahatsızlık dedi ama o zaman durumu kötüydü serum verdi ve kusmasını durdumak için 2 iğne yaptı.şimdi durumu ağır değil ve çocuğa sürekli ilaç vereceğime evde uygulayabileceğim bişey var mı onu merak ettim.babası midesini üşüttüğünde böyle oluyor.belki de mide üşütmesi dememelimim.sadece üsütme.

Burada konu acacaginiza , bir doktora goturmelisiniz. Kendi kendinize teshis koymayin lutfen. Biz buradan ne desek bos.

Daha gecen gun 45 gunluk bebek , atesi cikti diye balkona cikarilmis ve annesinin elinden kaymis dusmus.

Bu konular ihmale gelmez.

X