Bebeğimde demir eksikliği nasıl düzelecek bilgisi olan anneler yardım edebilir mi?

Pekmezde şeker de var ama. Tamam kuru üzüm yaş üzüm yesin de çocuk durduk yere neden şeker alsın? Ben başka bir doktora daha giderdim.
Yaşlı bir doktor mu? Eski kafa doktorlarımız var öyle de ondan sordum

Pekmezde şeker de var ama. Tamam kuru üzüm yaş üzüm yesin de çocuk durduk yere neden şeker alsın? Ben başka bir doktora daha giderdim.
Yaşlı bir doktor mu? Eski kafa doktorlarımız var öyle de ondan sordum
Çok ünlü bir prof Ankara'da. Diyetisyen de ver dedi ama.bklmiuorum ya banada mantıklı gelmedi çok fazla. Og naturalden aldim pekmezi de ama yine onda da vardır seker

Süte alerjisi olduğu için süt diyeti yapıyoruz
Benim bebeğimde de süt alerjisi vardı diyet yapıyordum 8. Ayda kan tahlili yaptık geçen hafta değerleri inanılmaz düşük çıktı. Kendim kan verdim benimde çok düşük malesef. Diyeti bıraktım artık tamamen. Bebeğime de 5 farjli vitamin başladı doktor. Kendi kan değerlerinize baktirin siz düzgün beslenemediginiz için bebekte vitaminsiz kalmıştır sorun sizdeyse sizinde takviye almanız lazım emziriyorsanız

Bilgin için teşekkür ederim canım, evet maalesef benimde düşük çıktı, kan ilacı içiyorum bende. Bende diyeti bıraktım ama bebeğime başlamadım henüz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…