Bebeğim ...

Allah'ın izniyle artık yenidoğan üniteleri çok çok güzel hizmetler veiyormuş duuyroum ..sizin bebeğinizde çabucakk büyücekk ,iyileşecek inşallah.. Allah yarıdmcınız olsun inşallah... allah bağışlasın..

bugün gidemedim arkadaşlar miniğimin yanınaa..
inanın sanki yıllardır ayrı kalmışım gibi özledim paşamı...
inşallah yarın gideceğim ve rabbimin izniyle güzel haberler getireceğim sizlere..
beni yalnız bırakmayan herkese binlerce teşekkür ederim..
dualarınızla dahada güçleniyoruz..
inşallah daha çok bekletmez miniğim..

allah acil şifalar versin meleğine canım işallah bugünler geçecek sen minik yavruna evinin sıcaklığında bakacaksın rabbaim hepimizi bir şekilde sınıyor işallah seninde en büyük sınavın bu olur .
yarın iyi haberlerle döner bizide haberdar edersin

allah herkesin yardımcısı olsun dert veripde derman arattırmasın

canım benim çok geçmiş olsun her ikinizede bende yeni doğan yoğun bakım hemsiresiyim bebişin hangi hastanede yatıyor

canım tesaduf eserı gordum konunu cok merak etmıstım senı...
canım arkadasım bu bıle oyle guzelkı nefes alıyor ve onu goruyorsun bundada nıce guzellıkler var. allah onu sana bagısladı degılmı uzulme sakın canım senı cok ıyı anlıyorum ınan bana ama bunuda atlatıcaksın ınan arkadasım cok gecmıs olsun.
ayrıca allah yasını gostersın bebegım
saglıkla ınsallah dualarım sızınle arkadasım

tatoşum bebegini alıp evine döndügün güzel haberlerini alıcaz hiç merak etme sen emi Şeniz

gecmis olsun ablacim..
rabbim en kisa zamanda kollarinda evinde görmeyi nasip etsin insallah tolgahani..
dualarimiz onunla ve seninle canim

canlarım sizlere güzel haber vermek isterdim ama maalesef güzel haberlerim yok..
miniğim tam bir saat doktorlar tarafından ekosu yapıldı..tam 3 doktor başındaydı..bense onları izliyordum..
kendi aralarında tıp dilinde konuştukları için hiç bir şey anlayamıyordum..
daha sonra başlarında beklediğimi farkettiler ve kim olduğumu sordular bende bu bebeğin annesiyim dedim..
o zaman doktor bey çok üzgün olduğunu söyleyerek cümlelerine başladı..
tıp dilinde birşey söylüyor du ki ben lütfen anlıyabileceğim bir şekilde anlatın dedim...
yani görüp görebileceğin en ağır kalp hastası olduğunu söyledi..
donup kalmıştım..bana asd demişlerdi dedim..
keşke öyle olsaydı ama maalesef çok ciddi bir kalp hastası olduğunu söyledi..
yani üzülerek söylüyorumki kalbinin yarısı yok..bu cümle beni o anda öldürdü...
yani hiç şansı yok mu?
en az iki üç ameliyat geçirmesi gerektiği..en fazla 4 aya kadar bu şekilde gidebileceğini daha sonra mecbur ameliyat olması gerektiğini ve bununda garantisi olmadığını söyledi..
eğer burdan taburcu olursa mutlaka siyami hersek hastanesine götürmemiz ve tedaviye orada devam etmemiz gerektiğini söyledi...
ameliyatları başarılı olsa bile çok zor normal bir hayat sürmesi dediler..
resmen hastane başıma yıkıldı..ağlamakdan artık doktoru dinleyemedim...
başka bir doktor ise başka bir çocuğumun olup olmadığını söyledi...iyi dedi..hiç olmazsa teselli bulursun dedi...
herşey allahtannn...
evet herşey rabbimden ama o daha minicik..o kadar küçük ki...
dün gece bebeğin morarmaya başladığını acil yoğun bakıma aldıklarını söylediler..
doktor cahide hanım inan bende seninle beraber ağlıyorum dedi...ve teselli etmeye çalıştı...
herşey o kadar anlamsızlaştı ki...
ben inanın kolu veya bacağı olmamasına kalbindeki deliğe bile razıydım ki bu kadar ciddi olacagını hiç aklıma getirmemiştim...
ağlamakdan artık gözlerim şiş herkes teselli veriyor ama gel bunu benim yanan kalbime anlatın..
rabbim kimseyi bu şekilde sınamasın..çok zor...

ay valla ben bile ağladım allah yardımcınız olsun..şifa allahtan tez vakitte bi mucize gerçekleşip bebişin iyileşsin..rabbim güldürsün yüzünüzü işallah...

Allah sifa versin cnm büyük bir mucize olsunda bebişin saglıgına kavussun inş
Rabbim cok büyük onun isteyipte olmayacagı sey yokturrr

canım bıtanem
ınan duaları senınle allah cok buyuk onun hıkmetı dahada buyuk
sakın kendını koyverme. onun aglayan bır anneye degıl sıkı sıkı sarılan bır anneye ıhtıyacı var unutma cok guxlusun sen bebegınde aynı annesı kadar guclu bılıyorsun degılmı.
sakın canım sakın bırakma kendını. ben ınanıyorum kı ıkınızın gucu bunu basaracak.
ınan bıtanem olur mu buna. allah yardımcın olsun cok uzuluyorum ınankı soyluyecek soz bulamıyorum tesellı edecek bırseyın olduna ınanmıyorum senı.
ne desem bombos kalacak bılıyorum ama senın ıcın en ıyı olan seyı yqapıyorum dua edıyorum mınıgıne.

canım, ne kadar üzüldüğümü kelimelerle ifade edemem. Rabbim inşallah yavrunu size bağışlar. öğrendiğimden beri her gün dualarımdasınız. şimdi dahada çok dua edicem yavrunun bir an evvel sağlığına kavuşup evine gelebilmesi için.senağlama

eve gelen gidenin hesabı yok..
herkes teselli veriyor...
ama içimdeki ateş beni yakıyor..ne kadar zormuş allahımmm..
iki tane yavrumu da toprağa vermiştim ama bunun acısı dahada başka..çünki onların yüzünü görmemiştim..ama tolgahanımın yüzünü hergün gördüm...onu seyrettim...
şimdiden acısı çöktü üstüme..
kelime yok bu acıya..
sadece rabbimden artık çok acı çekmemesini istiyorum..

Tatosumm canım yenı gordum konuyu ne dıyecegımı bılemıyorum yaa uzun zamandır net yoktu
Allahım yardımcınız olsun cok kotu oldum okuyunca ama sen guclu kadınsın lutfen bırakma kendını o mınıgın sana ıhtıyacı var unutma sakın senı her an hıssedıyor lutfen guclu ol canım
Dualarım senınle ve mınıgınle Rabbım yardımcın olsun guzelım hepınızın

Konuyu bende şimdi gördüm.
Allah yardımcınız olsun. Bir anne olarak okudukça içim çok kötü oldu.
Siz kimbilir ne durumdasınız bilmiyorum. Çok ama çok zor olsa gerek.
Rabbimden acil şifalar diliyorum. Allah Tolgahana yardım etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…