Bebeğim sürekli emmek istiyor

Ebrushn

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Mart 2019
76
13
32
Bebeğim 1 buçuk aylık ve sürekli emmek istiyor emmeden uyuyamıyor annem de 2 3 saat emzirmeye ara ver diyor. Çünkü bebegimingaz sorunu var ve sürekli ıkınıyor annem de sürekli emdiği için sindiremiyor ondan sığınamıyor diyor. Bu durumda ne yapmam lazım gerçekten 3 saat emzirmemeli miyim

Benim bebeğimde 1 buçuk aylıkken aynını yapıyordu sabah saat 8 de başlardik gece 12 ye kadar ara vermeden emdigini biliyorum o emerken yemek yerdim hatta derdim bu çocuk çatlayacak emzik denedim neler denedim ama olmadi sonra kendi kendine geçti hatta meme reddi bile yaşadık sonrasında bu bi süreç sakın olup emzirmeye devam edin Gecicek çok sıkıntılı bi durum ama geçiyor yinede isterseniz danışın doktora ben danış tim dış dünyaya adepte olmaya çalışıyor anneyi özlüyor dedi allah yardımcınız olsun sağlıkla büyütün yavrunuzu :)

Aynen ben de emziriyorum ama işte sindirmekte zorlanırsa diye düşündüm çünkü uykusunda bile zorluyor biseylere

Aynen ben de emziriyorum ama işte sindirmekte zorlanırsa diye düşündüm çünkü uykusunda bile zorluyor biseylere
Ben sütüm yetmiyor herhalde diye çok takıyordum o dönem kime sorsam normal dedi evet çok emdiği için çok gaz oluyor fazlasını kusar zaten takılma devam emzirmeye :) gaz ilacı ver istersen bide kimyon iç ben çok faydasıni gördüm soğuk yeme birde acayip gaz yapıyor soğuk

Cok emınce agzından hava gıdıyormus gaz olurmus perıyodık bır duzen olmaz mı acaba 2 aylıkken emzık verebılırsın 2 yasına kadar kullanımında sakınca yokmus belkı bebekler dogustan emme refleksı ıle doguyor devam ettırmek ıstıyor. Instgramda bırı var dr onu takıp edıyorum baya guzel bılgıler verıyor. Ogrenıp yazaym

Emzik te meme reddi yapıyor diyolar benim bebiş 5 aylik oldu emzik yok biberon yok yine meme reddi oldu bazı arkadaşların bebeğine bakıyorum massallahhh maşallah hem mama hem meme hem emzik götürüyorlar artık bende mi sorun var bebeğimde mi sorun diye düşünüyorum artık bıraktım o emmek isterse veriyorum istemezse vermiyorum

Siz de bagirsaklarinjzj rahatlatacak besinler tüketin .
Bırakın emsin zamanla düzeni oturur.

Benim de 2 aylık bir bebeğim var. En sevdigi aktivite emmek. Öyle zamanlar oluyor ki memeden başka hiçbir şey onu sakinleştirmiyor. 3 aya kadar sabredeceğiz. Onları üzmemek lazım. Bir gün bir bakacaksın kendiliğnden ağzından atıvermiş memeyi.

memeye sığınıyor bizde öyleydik 3 saat çok 2 saatte bir emince biraz değişiklik olmuştu ama daha çok küçük bırak emsin ya bence..gaz sancısı her halükarda çekiliyor

Emzik ver canm seni emzik gibi kullanıyor hem sütün birikmez hem yıpratıcı olur

memeye sığınıyor bizde öyleydik 3 saat çok 2 saatte bir emince biraz değişiklik olmuştu ama daha çok küçük bırak emsin ya bence..gaz sancısı her halükarda çekiliyor
Emziriyorum zaten ama çok sancısı oluyor bazen kıyamıyorum kıvranıyor ilaç da kullanıyoruz ama hiç etki etmedi

4 aylıkbebişim var rabbim bağışlarsa.Bende doktora 1 ve 2. ayında gittim ve bana emzirme süresini sordu bende süresi yok 5 dk 10 dk 25 dk dediğimde sebebi bu dedi ağlamasının, ara vermen lazım önce yarımsaate sonra 1 saate ve 2 saate 3 saate yaymalısın dedi.ama ben gene veriyordum çünkü durmuyor ve ıkınıyor hatta memede rahatlıyordu.bir dünya gaz ilaçlarına para versemde fayda etmedi .ancak şimdi şimdi nazar etmeyeyim süreyi uzattım ve gaz, ıkınmaları normalleşti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…