bebeğim sürekli ama sürekli emmek istiyor

Konu sahibi arkadaşım Allah sana kolaylıklar versin Bebeğiniz de hayırlı olsun Allah bağışlasın..sorunuzla alakalı bir fikrim yok maalesef.. Konunu işgal ediyor gibi olmam inşallah çok özür diliyorum ama burada sormak istedim Bende şuan hamileyim 32 haftalık olduk emzik alacağım ama hangisini alacağım?? Tam net isim verebilecek olan var mı?Anne memesine en yakın, yenidoğana en uygun, kullanıp memnun kalan varsa hangi emziği kullandığını söyleyebilir mi..?Ben konu açınca kimse cevap vermiyor o yüzden buraya yazdım beni affet

Merhaba, ben philips avent ultra air kullanmıştım memnundum bir bakın isterseniz.

ben de avent ultra soft aldım canım

Yenidoğanin yeri anne koynudur zaten. Sürekli emmek istemesi çok normal, bir süre yapışık yaşayacaksınız.
Bebekler memeyi emzik niyetine emmezler,zaten emzigin varlığından haberdar değillerdir.
İnternette "yenidoğan mektubu" yazıp okuyun lütfen. Niye sürekli emdiğini anlayacaksınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…