Bebeğim sırtüstü uyuyamıyor

İçimi rahatlatıyor böyle örnekler, bizimki de böyle seviyor ve sanırım daha rahat ediyor karnı midesi

konu başlığını görünce alerjik mı reflü var mı diyecektim bende. malesef reflü varsa uyku sorunu yaşarsınız. yan yatırınca normalde uyuması lazım ama alerjisi de varasa zor. ben çok çektim alerjikti bebeğim son 1 senedir bir alerji hapı aldık onu kullanıyor rahatladı çocuğum. 6 senedir çekiyoruz biz alerjik ve reflusu olan çocuğun uyku düzeni zor.

Kesinlikle çok zor. 2 ayda bu kadar zorlandım sizin 6 sene olmuş. Allah kolaylık versin hepimize söz nasıl yatırdınız bu süreçte? Veya tavsiyeleriniz nelerdir? Birde bebeğim bebek arabası veya araba sevmiyor, 10 dk sonra ağlıyor hiç uyumuyor bebek arabasında yada normal arabada. Bir yere gitmeye korkuyorum

Bebeğiniz sarılık olmaz artık zaten uyumayı da öğrenmeleri gerekiyor 4 saat gayet güzel bir süre. Sürekli uyandırılan bebekler daha huysuz oluyor. Benim kızım gece yan yatıyor kendi sırt üstü dönüyor mesela. Direkt sırt üstü uyumuyor napalım bantlayalım mı

o aylarda bende öyledim durmuyordu arabada kanguru aldım kanguruyla gezdirdim ben büyüyene kadar sonra arabaya da alıştı.
valla ben son 2 senedir rahat uyuyabiliyorum sabaha kadar uyumuyordu öksürmekten. bitane alerji hapı verdi doktor onu kullanıyoruz o kesti rahatladı. ama 2 sene öncesine kadar 2 saatlik uykuyla işe gidiyordum. şimdi sizin çok küçük hem gaz hem reflü hem alerji tahmin edebiliyorum ne kadar zorlandığınızı. bu aylarda pek yapabilecek birşeyiniz yok malesef uykusu için kanguru alıp kanguruda gezdirin dışarıda o kanguruda uyusun ama sizin uykunuz nasıl olucak bilmiyorum Allah yardımcınız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…