Bebegım plastık dügme yutmus olabılır mi:((

Sakin kal canım yutmamıştır kuzu onu yutamaz bir tepki verir ağzına alsa emin ol çamaşırının içine bak çıkar bir yerden ortalikda bu kadar küçük parçalar bırakma birde için daha rahat olur o zaman

bunu bana verseniz ben bile yutamam. ben de küçük gömlek düğmesi vs sandım. baya büyük bişey bu. sanmıyorum yutabileceğini.

8 aylık bebek bunu yutamaz yutmaya çalışsa da zorlanır ve farkederdiniz kesin. Hadi yuttu diyelim kalasını kontrol edin genel durumu da iyiyse bi sıkıntı olmaz korkmayın.

8 aylık bebek bunu yutamaz yutmaya çalışsa da zorlanır ve farkederdiniz kesin. Hadi yuttu diyelim kalasını kontrol edin genel durumu da iyiyse bi sıkıntı olmaz korkmayın.
Bende öyle dısunuyorm yemegını fln yıyo aynı durumu da iyi

Degıl mı ya kesın tepkı verrdı agzında bıle cevıremez bunu yanı asagı kaymaz sert plastık ustelık bn karıstryrm bnce bseylerı ıcım braz dha rahatladı sanki artk tehlıke zamanlqrı dha dkkatlı olcam canm haklısın

canım benım kızımda yutmustu ama ılackutusunun kagıdını yanı ona bıle o kadar zorlandı kı cıkaramadık. agzından alamadım zar zor parmagımı soktum ettım yok cocuk morardı. yutsa yanındayım dıyorsun morarırdı kesınlıkle. bekle varsa zaten kakasında cıkaracaktır.

Ek gıda veriyorsan haşlanmış patates ver zeytin yağlı kakasını kolay yapsın tutsa bile cerrahi müdahale edilmez bildiğim kadarıyla bende bu aralar korkuyorum 4 yaşında ki kızım burnuna nohut leblebi ne bulduysa katıyor Allah'ım korusun çok dikkat ediyorum ama olacağı varsa oluyor maalesef daha birde böyle dönemlere geleceksiniz senin sakin kalmaya alışman lazım

Allah korusun canm buruna nohut leblebı de baska bi metod herhlde bu cocukların her dönemı ayrı zormus aslnda dha önce bogazına yapısan gıdalar olunca alıyordum hemen sakindim ama bunu bulamayınca treddut ettım vesvese üredı kafamda

Bu da sert plastık oldgu ıcın yutamaz boğazından gecmez yanı tıkardı yırtardı bogazını bagrrdı falan bnde artk ımkan vermemeye basladım sizlerın sayesınde rahatlıyorm bska odaya gıdıp geldm bsey almak ıcın bı ara ama dedıgm gbı aglardı yanı tıkanrdı kakasını yaptı bugun bsey yoktu

Büyüdükçe level atlıyorlar maalesef Allah'ım korusun evlatlarımızı

Onu ben denesem yutamam. Kıyafetlerinin içinden çıkmadı gece pijamalari için giyerken sanırım. Ayrıca bu tip şeyler 3 yaşından önce 1 sn bile eline verilmemeli. Size de ders olmuştur. Bir gün bir yerden çıkar.

Amin canım ne çektim aklıma geldikçe bi hoş oluyor içim..
Aynen biraz daha rahatlatmaya çalış kendini. İnşiallah bir şeyi yoktur minnağın.. Bu kadarla gelmiş geçmiş olsun..

Merhaba konu sahibi bebişi merak ettim ,acaba yutmuşmu ocismi

Canım daha iki ay evvel arkadaşımın bebeği,annesinin top kupesini yuttu.kadincagiz perisan oldu.ama filme gerek görmediler iki gün bekleyelim dediler ve hiç sorun olmadan kakasinda çıktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…