Bebegım plastık dügme yutmus olabılır mi:((

Siz değil eşiniz arasın, siz şimdi stresle görseniz bile göremezsiniz. Ben böyle durumlarda hemen başkasını çağırır bir de sen bak derim
Esımde aradı snrasında halıyı kaldrp kenarlara koltuk cektk yok sanki bırı aldı götürdü ya da ben ıyıce karstrdm olayları kafa yernde degl

Ayy cok gecms olsun ya cok üzüldm sizin adınıza bende aynı asamaları yasamak ıstemıyorm gerckten korkuyorm dusunuyorm edıyorm aynı yerde tıkanıp kalıyorm bu nasıl iştir anlayamadm ama dedıgınız gıbı bunu yutama yanı ımkanı yok takılır dıye dusunuyorm

Icınızdekı vesveseye kulak vermeyın emın olun bogazına takılılırdı ıcınızı rahatlatmak için kakasına bakın konuyu takıpteyım evınızı yarın dıp kose supurgeyle cekın daha sonra fıltreye bakın belkı elıne aldı ama gorulmeyecek bı yere dusurdu

Canım geçmiş olsun öncelikle. Benim oğlum plastik çatal yemişti bende buraya konu acmistim. Sen kakayi takip et. Yutup gittiyse birşey olmaz demişlerdi bana. Mide eritiyormuş yeter ki tıkanmasin.
Mide eritiyormuymuş

Bende küçük çengelli iğnesi olan nazarlık aramıştım çıldıra çıldıra
Ne zaman sakinleştim o zaman buldum
Yakınında battaniye örtü gibi katlayıp kaldırdığın bişey var mıydı

Benimde kız daha oturmuyordu yatakta tv izliyordum bi ara wc gittim bi geldim kumandanın pili yok ara ara kızın boğazına kadar baktım deli oldum sonra çarşafın altına girmiş yatağın ortasına kadar gelmiş şok oldum onu orada bulunca inşallah sizinde hiç ummadığınız yerdeçıkar

Bazen oyle yerlerdeb cikiyor kii birden bire ortadan kaybolan seyler.
Ben yuttugunu düsünmuyorum acikcasi.
Kocaman dugme ve bebegin bogazi kucucuk.
Yutma gibi bir durum söz konusu olsaydi oksururdu,ögürurdu vb tepkimeler verirdi.
Iyice bakin ortaliga iciniz rahat degilse bi doktora da gorunmekte fayda var tabikii..

Yutmamıştır inşAllah sakin olun.koltuğun kenarına sıkışmış olabilir..yaramazlar pek seviyorlar oralara bişey koymayı. son durumu bizimle paylaşın olur mu.

çıkmazsa yutmamıştır canım bişey olmaz Allahın izniyle..

Hanımlar kakasını yaptı sabah ama bsey cıkmadı normal duzen devam sanırım ben bı yerlerde yanls hatırlıyorm aksam gece zehır oldı bana düşünmekten

Yuttu yutmadi meselesini boşverin bir doktora gitseniz bu kadar stresle günleri geçirip kakasına mi bakacaksınız lütfen çocuğu bir doktora götürün film vs çekilir siz de bebeğiniz de rahatlarsınız.

Plastıkler film de cıkmıyor dr a götürsem bekleyelm kakasını takıp et denılck hemsıre arkdasm da öyle syledı yutma ıhtımalı baya düşük ama şüphe can skıcı

o kadar büyük şeyi yutamaz herhalde yutsa bile anlaşılırdı öksürürdü çocuk ağlardı anlaşılırdı diye düşünüyorum takip edin siz yine de

Plastıkler film de cıkmıyor dr a götürsem bekleyelm kakasını takıp et denılck hemsıre arkdasm da öyle syledı yutma ıhtımalı baya düşük ama şüphe can skıcı
Canım seni çok iyi anlıyorum. Metal bir şey olmadığı sürece plastik tahta kuruyemiş vs hiç bir şekilde filmde gözükmüyor. Allah korusun bir tahribat yapıp oraya enfeksiyona zemin hazırlama yapması lazım ki filmde vs gözüksün.
Büyük insan bile zor yutar. He bebekler için imkansız mı değil tabiki ama..
Curt deyip yutacağı bir şey de değil. Allah korusun tıkanır öğürür ille belli ederdi.
Benim kızımın da akciğerine fıstık kaçmıştı. Ne çektim ne ağladım bor ben bilirim bi allah.
Böyle anlarda sayısını bildiğin şeyleri dahi unutuyorsun. Gözünle gördüğünü bulamıyorsun. Korku çok kötü bir şey. Allahım kimseye vermesin. Sakin ol canım öncelikle. Hep yavaş yavaş sakin sakin aklına geldikçe bakın etrafa.
İnşiallah minnak bi yere atmıştır. Ama bize de haber ver canım

Aynen öyle beyın karışıyor korku vesvese ıhtımaller cok kötu .Allah bı dha yasatmasın sızede cok zor bı durum cok dkkatlı olmak lazımmıs ılk bebegım bı de ınsan korkuyor cok napcgnı bılemıyorm bıldıklerınıde unutuyor. Esımde evde bı tarafın perde düğmesının eksık oldgnu hatrladgnı söyluyor olablr da sankı ama bnm kafa gttı tabı bsey hatrlamıyorm cok dusunmekten. Ama bunu agzına alsa bıle cevıremez dha buyuk cnku asagı kayıp gtmesıde cok zor bnde yutma durumu olmadgnı dusunuyorm artk ya bı yerlerde ya da sayıyı ben yanls hatrlıyorm yınede takıpteym ama ıcım braz da rahatladı gbı kakadan bsey ckmadı cocuk da ıyı cok skür yutma durumu olsa tıkanırdı kesın bı tepkımeler verrdi

Yutmuş da olabilir.Yeğenim annesinin kıyafetinde dikili 10 kuruş büyüklüğünde pulu koparmış.onlarda yutup yutmadığına emin olamadı hastaneye gittiler film çekildi filmde görünmedi.2 gün sonra bezinde buldular:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…