Bebegım plastık dügme yutmus olabılır mi:((

Yutmamıştır ama yutabildiyse sorun olmaz, mide eritir, kaka ile çıkar. Kanserojen tabi o ayrı konu da. Önemli olan boğazına takılı kalmamış olması. Gözlemleyin birkaç gün. Geçmiş olsun.

Yorumlarnz ıcn herkese teşekkürler içim rahatladı bebegm ıyı grunuyor kakasıda normal skur

merhaba hanımlar aksamdan berı içim içimi yıyor bugun perdelerı yıkadım güneslıgı astım tülü cıkardm sırayla yıkıyordum 8 aylık kızım da koltukla yanıma oynuyordu sepetı önune verdm nyse koltuktan ındım tülü bıraktm perde skıstırıcı dügmeler varya hanımlar plastık o elındeydı nyse dedm hemen alcm zaten gözümn önundeydı sonra guneslıgı ütüleym dıye baslarken elınden alaym dedm yok düstü sanırım dye önemsemedm sonra yemek yedırdım corba ıctı yatrcktm oyuncaklqrı etrafı topladm ama yok plastık sey yokk kafayı yycem yutmus olablr mi emın deglm bıraz tırtıklı yutsa tahrıs eder bogazı öksürür ne bılım bı tepkı verır dye dusunuyorm farkederdm dıyorm arada cok zamanda yok ne nasıl oldı artk düsünmekten hatırlayamıyorm bıle.. esımde yutamaz dıyo yutsa bıle kakasyla cıkar ama onu cıkarablr mi ki Röntgende plastıkler cıkmıyormus ıkı gun cocugu takıp edın denıldı hemsıre arkdsm aksıne yutup yutmadgna emınde degılz bı süphe sadece byle bseyle karsılasan yasayan var mı kızlar sızce yutmus olablr mı fotoyu yuklycm smdı uzun oldu braz okudugunuz ıcın tesekkurler
Yuturken boğazına kaçmazsa bir sorun olmaz bence.
Ben küçükken yeleğimin düğmeleri renk renkmiş ve ablam da şeker sanıp hepsini yutmuş, annem sonra kakasında bulup geri diktiğini söylüyor :))
(lütfen iyyyk iğrenç demeyelim bayanlar, o zamanlar düğme kolay bulunan bisey değil ve bir tanecik yeleğim varmış)

X