Bebeğim olsun istiyorumm :(

inciayhan

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2013
2
0
34
Arkadaşlar 6 aylık evliyiz,bebek istiyorum yalnız eşim hazır olmadıgımzdan dem vuruyo her defasında:KK43: utanarak soruyorum ama geri çekilerk korunuldugnda hamile kalma olasılıgı nedr? psikolojik sanırım her ay hamileymişim gibi belrtler yasıyorum da :KK43:

Arkadaşlar 6 aylık evliyiz,bebek istiyorum yalnız eşim hazır olmadıgımzdan dem vuruyo her defasında:KK43: utanarak soruyorum ama geri çekilerk korunuldugnda hamile kalma olasılıgı nedr? psikolojik sanırım her ay hamileymişim gibi belrtler yasıyorum da :KK43:

Dr bana mutlak kaçak olur dedi o yöntemle ama çok da mümkün gibi gelmiyo bana canım

Geri çekme korumaz sizi çünkü boşalma olmasada erkekten iliski sırasında meni gelir. Hamile kalma ihtimaliniz her zaman vardır. Eşiniz istemesede doktora gidip hormon tetkiklerinizi yaptırıp gebe kalmaya engel bir durumunuz var mı yok mu öğrenin. Çünkü istediğin an çat diye hemen hamile kalamıyorsun. .

eltim arka arkaya 2kere hamile kaldı geri çekme yöntemiyle korunuyorduk nasıl oldu anlamadım der hep güvenilir bi yöntem değil anlayacağın

Tesekkur ederim arkadaslar.Olmayacagını bildigin halde bi ümit bekliyorsun iste.Rabbim isteyen herkese nasib etsin.Gonlumuz oldu bu ay yapalim cocuk olur kesin gibi bi dusunce yanlis o yuzden korkuyorum ya ilerdr de olmazsa diye :-(

X