Bebeğim mukusu yeşimsi taneli kaka yapıyor

Yetkinsonla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2020
97
12
27
Merhaba kızım dün çok ağlamaya başladı durduk yere sanki bir ağrısı varmış gibi ondan sonra bezini açtığımda sıvı yeşimsi makuslu beyaz taneli bir kaka yaptığını gördüm bir de emerken karnı gurul diyor biraz da yorgun sanki poposunda da kızarıklıklar oluşmaya başladı bugün daha da çoğaldı bir enfeksiyon mu geçiriyoruz bilemiyorum ishal mı oldu acaba benim gibi yaşayan iyi bir anne var mı

Pazartesi düzelmezse bir çocuk doktoruna götürün. Sadece süt alan bir bebek ise kaka renginde beyaz ve katılık bana normal gelmedi.

Süt alerjisi olabilir

Işte normal değil normalde sarı renkte olurdu yoğun olurdu Mama da veriyorum ama doğduğundan beri süt ve mama
6 aylık bebeğim var hiç beyaz dışkı yaptığını görmedim. Ben de mama+süt şeklinde besliyorum. Siz beslenmesini ve sindirim sistemini takip edin, çocuk mutsuz rahatsız ise zaten hemen doktora götürün olayın vahametini arttırmaya gerek yok ilerlemesin sorun varsa

Sanmıyorum çünkü Mama da veriyorum Kızım 4 aylık Ha şu ana kadar sütten hiç alerji yapmadı
İnek sütü protein alerjisi olarak geçiyor ve aynı protein mamalarda da var. Kazein, laktoz vs. Yani anlattığınız durum besin alerjisi gibi görünüyor. Ama sanmıyorsanız bir şey diyemem. Benim kızım da alerjikti oradan biliyorum. Geçmiş olsun

Aynı mamayı Ben 4 aydan fazladır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım Aptamil gayet iyiydi kızınızda da Aynıları mı çıktı aynı şikayetler mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…