bebeğim kağıt yuttu birşey olur mu:S

mad_sad

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2011
1.047
5
hanımlar ya bebeğim 8 ayın içinde, marketten gelmiştim, biraz benim gözetimimde oynadı marketten gelen insertler olur ya haftalık, 1 dk uzaklaştım bu tekrar uzanmış almış, bir parça çıkardım agzından kızdı bagırdı kusturmaya calıştım çok agladı, bir şey olur mu hanımlar, hiç bilgim tecrübem yok yardım:KK43:

Son düzenleme:
büyük değildi herhalde o kağıt
birşey olmaz büyük ihtimal

büyük değildi herhalde o kağıt
birşey olmaz büyük ihtimal

canım yalnız bırakmayıp cevap yazdıgın için teşekkür ederim, ufak bişey yutmuş bir kısmını çıkardım baya yumusatmıs salayalrıyla tatlı kaşıgı kadar bile değil

Son düzenleme:
Hangi İldesiniz hemen hıfzısıhha'ya başvurun test yaparlar

amanın durum o kadar ciddi mi test yaptırmak sart mı? istanbuldayız canım, doktorumuzu aradık servisteymiş, hemşiresi geri dönücem gelince söz dedi, ama korkttum şimdi:S

canım yalnız bırakıp cevap yazdıgın için teşekkür ederim, ufak bişey yutmuş bir kısmını çıkardım baya yumusatmıs salayalrıyla tatlı kaşıgı kadar bile değil

o zaman birşey olmaz merak etme
birşeyler yedir ona bastırsın o kağıt parçasını, kakasıyla çıkar artık

Son düzenleme:
amanın durum o kadar ciddi mi test yaptırmak sart mı? istanbuldayız canım, doktorumuzu aradık servisteymiş, hemşiresi geri dönücem gelince söz dedi, ama korkttum şimdi:S

Hayır korkmayın doktorunuzla görüşün
Ben bir doktorla çalışıyorum pediatri doktoruyla bir gün bir anne aradı katı meyve sıkacağından palstik parça kırılıp öğütülmüş meyve suyuna karışmış bebek içmiş
Doktorumuz hıfzısıhhaya başvurun demişti test yapılıyormuş vücuda giren yabancı bir şey olduğu için ama sizin bahsettiğinize göre ufak bir şey yine de doktorunuza sorun panik olacak bir şey yok.

o zaman birşey olmaz merak etme
birşeyler yedir ona bastırsın o kağıt parçasını, kakasıyla çıkar artık

inşAllah canım zararsızca çıkar kakasından, meyvesini devam sütüyle karıştırıp verdim şimdi içiyor, bitirmiş gibi ama uykuya daldı:KK43: Allah ım sana emanet küçük meleğim:KK43:

canım kağıdın anamaddesi selülozdur..ve midede bunu sindirecek enzimler yoktur..dolayısıyla olduğu gibi büyük abdestle dışarı çıkacaktır..

telaşlanma bence ama gene de sen bilirsin.

Ben bir doktorla çalışıyorum pediatri doktoruyla bir gün bir anne aradı katı meyve sıkacağından palstik parça kırılıp öğütülmüş meyve suyuna karışmış bebek içmiş
Doktorumuz hıfzısıhhaya başvurun demişti test yapılıyormuş vücuda giren yabancı bir şey olduğu için ama sizin bahsettiğinize göre ufak bir şey yine de doktorunuza sorun panik olacak bir şey yok.

plastik başka kağıt başka
o plastik zarar verebilir sert olduğu için ama kağıttan birşey olmaz

saol cnaım teşekkür ederim doktorumla görüşce bende sorucam, evlat işde hep kıymetli, insnın aklı allak bullak oluyor, biraz nette baktım bişey olmaz diyenler var, ama kağıtta boya vs varya o dokunur mu acaba:S uff çok pipiriklendim:S

canım kağıdın anamaddesi selülozdur..ve midede bunu sindirecek enzimler yoktur..dolayısıyla olduğu gibi büyük abdestle dışarı çıkacaktır..

telaşlanma bence ama gene de sen bilirsin.

saol tatlım bakıcam inşAllh kakasına bi yapsa:) Aslınd abeni telaşlandıran fransadaki ıslk mendl yutp felç geçirn çocuk oldu, ilk kez başımıza gelinc ehaliyle biraz tedrgn oldum

canım bişi olmaz benim kızım neler yuttu bulaşık mak. parlatıcısı antibiyotikli kren polise bile ifade verdim bir günde böceği ağzına atarken yakaladım kağıt mağıt hakgetire yuttuklarını söylesem aklın durur o nedenle hiç korkma :))))

aman cnaım bunlar yürüyüp ayaklanınca başımıza neler neler gelicek anlıyorum msjınla, kaç yaşında şimdi küçük bıcırık, içime sular serpildi çok saol:)

beni yalnız bırakmayan sevgili kk hatunları hepinize çok teşekkür ederm, doktorumla konuştum birşey olmaz dedi:) üst üstte 2 kere sordurttum olmaz korkmayın dediler:) şimdi tam rahatladım, artık kakasına bakıcam ne kadar çıkarır görücez:)

Canım bence hiç endişe etme çıkar kakasıyla ooo
Benim arkadaşın bebeği black bary telefonun tuşunu yuttu
Heheh sonra altını değişirken baktım tuşu kakasında heheh
Çıkıyo yanii üzülme..mide sindirmesede direk atıyo..

X