bebegım ıshal ve kakasını yapamıyor

kanay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
379
1
45
uc gundur kızım ıshal doktora goturdum anne sutu alıyorsa normal dedı
kakasını normal yapabılıyordu ama dünden berı ıshal olmasına ragmen kakasını yapamıyor.sabaha kadar uyumadı ıkınmaktan.doktorumuz bıraz ılgınc.zorla tahlıl verdırttık sonuc yarın cıkacak.ıshal olsa bıle ılaç vermıyecegım dıyor doktorumuz.zeytınyağı verdım ama zaten kabız değıl kı faydası olsun.yanı ışın ıcınden cıkamadık.ilk kez sabaha kadar uyumadı canım cık sıkkın memeyı de sankı az emıyor.tavsıyelerınızı beklıyorum arkadaslar

canım benim bebeğimde öleydi 3 4 gün yapamıyordu doktorumuz debridat diye bağırsak düzenleyivci ilaç verdi 15 gün kullandım sabah akşam yarım ölçek düzeldi şimdi ya hergün yada birgün yapıyor birgün yapmöıyor maşallah bende çok çektimm inşallah seninkide düzelir geçmiş olsun cnm...

ınsallah duzelır canım ıkınmaktan ememıyordu.artık dayanamadık fıtıl aldım ınsallah dogru yapmısımdır.hemen yaptı kakasını kuzum.ve sutunu de bolca ıctı cok mutluyum bakalım tahlıller ne cıkacak.bızım doktor ılac yazmıyor kıÇok üzgünüm çoook

geçmişolsun olur böyle şeyler..bunlar bebek illaki her gün bi problemi oluyo..mümkün olduğunca ilaç vermemeye çalış..şimdiden ilaca alışmasın vucudu..benim kızımın da oldu problemleri.doktor anne karnından çıktıktan sonra bebek dünyaya alışmaya çalışıyo ve bi takım sorunlar yaşıyo dedi..bebeklere bir yıl vermek gerekirmiş..dünyaya alışmaları için..sabredelim..yaza kadar büyürler onlar ve beraber gezeriz..ama şunu kabul edelim ki bu kış hem bizler için hemde bebişlerimiz için zor geçicek..Allah hepimize kolaylık versin.

cnm bende fitil atmıştım daha sonraları zeytinyağlı çubuk sokmuştuk poposuna yapamıodu çünkü doktor demişti poposuna çubuğu şimdi şükür ii bide ben yüzüstü dizimi yatırıyorum daha kolay yapıo cnm karnına baskı yaptığı için hem gaz çıkarıyo hemde kakayı yapıo zaten gazdan yapamazlarmış doktorum öle demişti...inş geçer cnm çok zor bilirim...

hepınıze tesekkurler doktora gıttım zorla da olsa fıtıl yazdı ama dedığınız gıbı cook zorda kalırsam kullanayım tekrar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…