Bebeğim hiç olmasın istiyorum.

çok sağol canım

bende istemiyorum sanki bebek içimde hiç heves yok...........eşimde çok hevesli değil zaten 4 yıl oluyo bizde hala bir hareket yok ...............ikimizde de çocuk sevgisi yoktur ..yani aaa şekermiş falan deriz de tahammülümüz yok sanki belki stresli hayatımızdandır,geçicidir bilmiyoruz...Allah olmayanlara ,çok isteyenlere nasip etsin tabi........

ooooo talış siz bukadr pes ederseniz biz napalım 3 ay deil 3 yıl deil 6 yıldr her ay bi umutla beklemesini öğrendik 3 sene sonra gelçek deseler yine beklerim umutla daha küçüksünüz hemen pat die olcak deilya biraz sabır bi sesebi vardr rabbim daha iyi bilirlmaz:

valla canım artık ne yazıkki erkekler kadınlar kadar hevesli değil bebek olayına, o yzüden kafana takma.
Sende biliyorsun kadın ister erkek yapar bu kadar

canım bence çok erken pes etmişsin benim de eşim istemiyorum dedi çünkü ben çok takıyodum. sürekli ayrılalım taleplerinde bulunuyodum. kendimi suçluyodum. şimdiki geeliğimi eşime yalvarark kabul ettirdim. o istemiyordu ben sadece seni istyorum başka bişey istemiyorum diyodu ama tabi ağzı böyle söylüyodu biliyorum ben.

sen bunları yazalı baya olmuş ama biraz kendimi buldum sanki bu yazıda. biz 10 aylık evliyiz ve hiç korunmadık bebek falanda olmadı eşimde bende ailelerde o kadar hevesliyizki olsa nasıl el üstünde tutulacak o bebek tahmin bile edemezsiniz. daha 1 saat kadar önce ağladım yine bu mesele yüzünden yan komşunun bebeği oldu babama (kendi babama) takılıyomuş sende hala torun yokmu diye o da bana söyledi güya şakayla karışık ama çok canım yandı. kayınpeder ilk zamanlar çok torun sayıklamıştı sonunda ayağımı bikaç ay kestim şimdi hiçbişe demiyo ama kaynanam başladı bu kez şu dr.a gitmiş bebek için bu dr.a gittide oldu demeye eltim 2. çocuk hevesine kapıldı bana inat ve en önemliside eşim artık herşeye çabuk parlar oldu özelliklede regl olduğum zamanlar dikkat ediyorumda daha agresif oluyor heleki regl gecikirse kendimle beraber onuda heveslendirirsem sonra regl olunca boşver olur elbet falan desede en ufak bişeyde terslemeye başlıyo kendimi nasıl suçlu nasıl zavallı hissediyorum anlatamam bikaç gün böyle sürüyo düzeliyo sonra ama canımı acıtıyo bi kere. bu ay ilk kez reglim 4 gün gecikti ne kadar heveslenmiştim ama her zamanki gibi kırmızıları gördüm regl biter bitmez ilk işim dr.a gitmek olcak artık çünkü kaldıramıyorum bütün bunları olmıcaksada bileyim ayrılcaksak ayrılalım olcaksada ben kafayı yemeden olsun artık.

ezel çok üzüldüm canım inşallah önümüzdeki ay bebişin gelir ve artık mutlu olursun.ama regl bitince doktora git eminim daha iyi olcak evet aileler bebek istiyo benim o dönemde eşim istemedi ama sebebi benim çok üzülmemdi ben çok üzülüyorum o da ben üzülüyorum diye üzülmüş ve istemediğini söylemiş aslında çok istiyor.şimdi beklemedeyim yarın regl günüm bakalım hayırlısı

belki olmayınca telaş yapmıştır
erkekler gurur meseelesi yapıyor erkekliklerinde sorun var diye inannnn çokkkkkk korkuyorlar
onun için demiştirr
baktıkı hemen olan bişey değil telaşlandı bence

canım 10 yıldır korunmadık ama olmadı diyorsun doktora gittin mi sorunun ne tüm tetkiklerden geçtin mi şimdi herşey çok gelişti çok kısıtlı durumlarda bebek olmuyor artık. Bir araştır. Eğer olmuyorsa da insanların söylediklerine değil kendi eşinle ilişkilerine bak sen kim ne derse desin tamam çocuk güzel birşey ama bebek yok diye de hayatın zindan mı olacak. Benim yengeminde bebeği yok tüp bebekte olmuyor ama dayımla çok iyi anlaşıyorlar yengem tam bir ev hanımı dört dörtlük diyebilirim ve bizim ailede herkes onu çok sever çok yardımseverdir biz hiç bu konuları açmadık ama hayat devam ediyor eşin var bir yaşamın var... Allah büyüktür... Dua et yaradana sığın..

ah be güzelim seni okurken kendimi buldum bende yazılarında bende 11 yıllık evliyim bizde 10 sene boyunca korunmadık ama olmadı dr muayene ettiğinde ikimizide eşimde ileri derecede azotermi çıktı yani sperm sayısı çok düşük 2 kez tüp bebek denemesi yaptık 1. de tutmadı veeee taki 21 kasımda hamile olduğumu öğrenene kadar yani 2. denemede tüp bebek başarıyla sonuçlandı benim 10. yıl hediyem sapsarı güneş gibi bi oğlum oldu çok şükür şimdi 11 aylık Allah tüm olmayanlara versin her gece dua ediyorum bebek isteyenlere tattırsın rabbim bu duyguyu diye inşallah seninde olacak canım dr a da kendin değil eşinle gitmelisin onunda muayene olması gerekiyor çünkü umarım sizde alırsınız kucağınıza bebeğinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…