Bebeğim gece uyanmıyor

Merhabalar öncelikle 💕
Ayın 25 inde 5. Ayımız bitecek
Bebeğim mama ile besleniyor akşam 11 de mamasını içiyor uyuyor ben uyandırmasam sabah 7 ye kadar uyuyor ama ben gece kaldırıyorum uyurken mama içirip yatırıyorum sizce kaldırıp içirmeye devam etmelimiyim yoksa gece 11 den sabaha 7 ye kdr uyuması mı gerekiyor
Yardım lütfennn 🎈
Uyusun tabi ki. Zorla uyandırıp hem uykusunu bölmeyin, hem de gece beslenmesine alıştırmayın

3 aylık bebegım düzeltilmiş 2 aylık ne kadar uyursa karısmıyorum bazen 4 bazen 5 saat uyuyor bazen 2 saatte acıkıyor. O ne zaman ısterse uyanır acıkır o zaman verıyorum. Doktorda öyle dedi. Alarm kurup uyanma artık o ne zaman ısterse kalkar kendısı uyandırma dedı.

Neöööğğ maşallah arkadaşım akıl sağlığın nasıl? Benim gidik de fmfmgmfmv çift yumurta benimkiler, tüp bebek gmfmgmg

Ben ilk ikisini planlayarak yaptım. Korunmadım yani Allâh da nasip etti. Kızım 6 aylıkken bir sabah baş dönmesi mide ağrısı. Test yapıyorum ama yoktur falan diyorum. Çift çizgiyi görünce far görmüş tavşan gibi oldum. Eşimi hemen eczaneye gönderdim dedim bu test bozuk herhalde ne kadar test varsa al. Baktım hepsi pozitif.
Aldıracaz bunu dedim kimseye söylemeden hastaneye gittik. Doktora girmeden kapıda dedim ki Allah'ım aldıracam bana bir işaret gönder. Beni kimse ikna edemez senden başka dedim. Doktor bir bakar şafak 6,5 haftalık ikiz gebe. Ağlaya ağlaya kabullendim. Alıştım artık 😄😄 Serdar ortaç gibi oldum ama 😄😄😄

Bu arada geri çekilme yöntemi bir doğum kontrol yöntemi değildir❌❌❌
nerden biliyorsun diye sormayın 😄😄

Merhabalar öncelikle 💕
Ayın 25 inde 5. Ayımız bitecek
Bebeğim mama ile besleniyor akşam 11 de mamasını içiyor uyuyor ben uyandırmasam sabah 7 ye kadar uyuyor ama ben gece kaldırıyorum uyurken mama içirip yatırıyorum sizce kaldırıp içirmeye devam etmelimiyim yoksa gece 11 den sabaha 7 ye kdr uyuması mı gerekiyor
Yardım lütfennn 🎈
Merhaba sağlıkla büyütün bebeğinizi. Benim de kızım anne sütü almadığı için mama ile besledim hep. Benimki de sabaha kadar uyanmazdı. Hatta bir ara 24 saat bile uyuduğu olmuştu ağlamıstım bsy mi oldu diye. Doktoru aradım besleniyorsa kuvveti yerindeyse hiç bsy olmaz. Tabi o zaman tam hatırlamıyorum ama bir aylık gibiydi saat başı beslerdim uyurdu. Hatta espri yapıp sana dinlenme molası vermiş annesi dedi bana. Ama doktor 2 kere de olsa besle demişti bebeğinizi(akşamları içim). Daha çok küçük sabaha kadar aç kalması doğru olmaz. Zaten uyuklu içiyordu mamayı bıraktığım gibi uyurdu. Doktor kontrolümüz vardı her ay bizim. Rahatsızdı kızım o dönemlerde gece kaç kere uyanıyor dediğinde hiç uyanmıyor dediğimde doktor MasaAllah derdi. Ama besle derdi bana.

İlk çocuğum o kadar değil de ufak olan dört yaşına gelene kadar deliksiz uyumadı. Yani son iki yıldır uyuyabiliyorum sabaha kadar. Benimkiler anne sütüyle beslendiği için az doyuyorlardı , artı psikolojik olarak uyanıyorlardı. Zaten süt getiren hormonlar gece salgılandığından gece emzirmem iyi bir şeydi. Ama sen zaten mama veriyorsun. Bir süre kaldırma ve duruma bak. 15 gün sonunda kilo alımında azalma olmazsa uyandırma. Hem sen de günboyu onunla ve kendinle maksimum ilgilenecek enerjiyi bulabilirsin ne güzel

Ben ilk ikisini planlayarak yaptım. Korunmadım yani Allâh da nasip etti. Kızım 6 aylıkken bir sabah baş dönmesi mide ağrısı. Test yapıyorum ama yoktur falan diyorum. Çift çizgiyi görünce far görmüş tavşan gibi oldum. Eşimi hemen eczaneye gönderdim dedim bu test bozuk herhalde ne kadar test varsa al. Baktım hepsi pozitif.
Aldıracaz bunu dedim kimseye söylemeden hastaneye gittik. Doktora girmeden kapıda dedim ki Allah'ım aldıracam bana bir işaret gönder. Beni kimse ikna edemez senden başka dedim. Doktor bir bakar şafak 6,5 haftalık ikiz gebe. Ağlaya ağlaya kabullendim. Alıştım artık 😄😄 Serdar ortaç gibi oldum ama 😄😄😄

Bu arada geri çekilme yöntemi bir doğum kontrol yöntemi değildir❌❌❌
nerden biliyorsun diye sormayın 😄😄

Allah güç kuvvet versin inşallah ya vallahi biz ikizlerle fıttırdık kafayı, rabbim size akıl ihsan eylesin🤣🤣 Ben de Ali rıza bey gibi oturuyorum günümün çoğunda fjfjf

Allah güç kuvvet versin inşallah ya vallahi biz ikizlerle fıttırdık kafayı, rabbim size akıl ihsan eylesin🤣🤣 Ben de Ali rıza bey gibi oturuyorum günümün çoğunda fjfjf

Çocukları uyutunca Bihter'in cenazesindeki Firdevs Yöreoğlu gibi oluyorum bende 😄😄😄

3 aylık bebegım düzeltilmiş 2 aylık ne kadar uyursa karısmıyorum bazen 4 bazen 5 saat uyuyor bazen 2 saatte acıkıyor. O ne zaman ısterse uyanır acıkır o zaman verıyorum. Doktorda öyle dedi. Alarm kurup uyanma artık o ne zaman ısterse kalkar kendısı uyandırma dedı.
Ama 5 saatte bile kalkmıyor akşamdan sabah 7.8 e kdr

X