Bebeğim bir şey yemiyor acil?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hasta etmez neden etsin? 5 aylık bebeğe vereceğin muz minnacık olacak zaten tadımlık. Yine ağırlıklı olarak anne sütü alacağı için kabız olmaz. Zaten 5 ay da ek gıda için erken aslında ama süt az diye başlamak istiyorsun sanırım. Ev yoğurdu en güzel ek gıda. Hem bağırsaklarına faydalı probiyotik. Sonra kabak tam mevsimi. Haşlayıp çatalla ezip verebilirsin. Mutlaka 3 gün deneyerek yedir alerji ihtimaline karşı.

Bebeğin aç olduğunu sütünün yetmediğini düşünüyorsan mama ver. Daninoylamı doyacak

Doymazlar ki ek gıda ile çok normal mama veya anne sütü vermelisin diğerleri tadını bilsin yeter ben ek gıda sürecinde 9 buçuk aya kadar hatta çok minik minik tattirdim sadece öğün yaptım sonra şuan bir yaşindalar günde bir veya 2 kez mama alırlar gene

Danino yerine saydıklarınızla doyması daha sağlıklı okur. Gazın çaresi olur ama danino, bisküvi Şuan faydadan çok zarar verir. Süt sıvı ama o da gaz yapıyor mesela. Siz doktora gidin, o size ek gıda sürecini anlatsın ama danino vermeyin. 2,5 yaşında çocuklarım danino hiç yedirmedim, araştırın bir sürü zararı var

Birde biz ek gidaya basksdik 1 ay sonra tatile gitmiştik, doktor yoğurt için bu durumlarda eğer yanında götüremezsen activia sade yoğurt verebilirsin demişti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…