Bebeğim başörtümü asılıyor

O değil de;
Ablamın nişanında kuzenimin çocuklarından biri kayın validenin peruğunu çıkarmıştı aklıma geldi

Orada olup o manzarayı görmek isterdim. Hayal ettimde bi, çocuğun elinde peruk telaşlı kadının kafasınımı kopardım acaba diye şaşkın elindeki peruğa bakarken kayınvalidenin elleriyle başını kapatıp rezil oldum elaleme diye telaşla masanin altına saklandığını falan, hele bide kamera çektiyse bu olayı ahey ahey aheyyy
ay çok eğlenceli

Konu zaten BDV'lik değil ama hanımlar bir kere de yapılan yorumları tarafsız okusanız olmaz mı? Hangi konuda hassasiyetiniz varsa o yöne çekiyor sonra ağız dolusu laf ediyorsunuz, yapmayın gözünüzü seveyim yapmayın artık.

İnsan yanlış anlayabilir tabii, normal
Ama hakaret etmek gereksiz en ufak şeyde. :)
Polemiğe gire gire banlı sürelerim bansız sürelerden daha uzun oldu
Cevap vermiyorum o yüzden

Ben de öyle... ama hala tam akıllandım sanıyorum, sonra bazen öyle bir şeye denk geliyorum ki, ekran kapanıyor sonra ver elini sürgün

Sut kaynagina saldirir benimki de caniim bakicidan her alisimda memi memi diyip saldiriyor Ben de bazen diyorum sanki ben onun cocuguyum o kadar hirpalaniyorum

hoş bi durum diildi :)

Çocuğun sizin kapalı açık mı oluşunuzu yadırgayıp takıldığını hiç sanmıyorum

Çocuğun sizin kapalı açık mı oluşunuzu yadırgayıp takıldığını hiç sanmıyorum
Elbette soyut olarak açık kapalı kavramlarını bilmezler bundan bahsetmiyorum zaten. Görüntü olarak çok farklı geliyor onu alıştırmam gerektiğini düşünüyorum sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…