bebeğim artık melek oldu

tuba06

Zeynep ve Elif'in Annesi
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2007
208
6
12. hafta doktor kontrolünde bebeğimde bir sorun yokken 14. haftada ultrason kontrolünde bebeğimin
ensesinde ödem ve böbrek kanallarında genişleme olmuş 5 ayrı doktora gittim hepside gebeliğin
sonlandırılması gerektiğini söyledi. 9 gün hastanede bebeğimi doğrumak için bekledim. 9. gün
sabaha karşı 5'de doğdu bebeğim. ve doğduğu gibi de melek oldu. Küçük oğlum artık karnımda değil.
o kadar boşluktayım ki anlatamam... bazen bebeğim hala karnımda sanıyorum ama melek oğlum artık
benimle değil...

allah kimseye benim yaşadıklarımı yaşatmasın.

çok üzüldüm canım geçmiş olsun allah sabırlar versin umarım en yakın zamnda yeniden hamile kalırsın

başın sağolsun canım.Allah bir daha yaşatmasın.:1no2:
meleğin cennette seni bekliyor üzülme:teselli:

allah kimseye yaşatmasın , çok üzüldüm , inşallah birgün sağlıkla alırsın bebeğini kucağına , kendine ve aklına dikkat et , sağlıklı ol ,herşey gönlünce olur umarım ...

allah sabırlar versin güzelim
inşallah sağlıkla tekrar hamiş kalırsın...

cok uzuldum rabbım sabır versın
ınsanlah kısa zamanda tekrardan hamış kalırsın

cnm yaa çok üzüldümm.geçmiş olsun allah tekrarından esirgesin. sen şimdi kendini topla ve onun için dua et sadece.yeni olacak bebeklerin için sağlam olmalısın.hem cennette birlikte olacaksınız lütfen kendini helak edip sağlığını bozma.kısa zamanda tekrar bebeğin olur ve onun sana ihtiyacı var unutma.sevgiler

canım cok üzüldüm allah sabırlar versın melegın senı beklıyor ve en kısa zamanda yıne sana gelecek unutma canım

başın sağolsun canım Allah sana ve eşine hayırlı sağlıklı ömürler versin..hayır da şer de Allah tan..canı alan da verende o..inşallah en kısa zamanda bebeğiniz olur..Allah sabır versin başka acı yaşatmasına.s.

Canım, okuyunca kendi yaşadıklarım aklıma geldi. Teselli etmek için
kelime bulamıyorum çünkü ne hissettiğini anlıyorum. Bazen geceleri oğlum
beni neden bıraktın diye sayıklıyorum. Ama yapacağımız birşey yok. Yeni bir
heyecan bu acıyı hafifletir belki de tamamen unutturur. :çok üzgünüm:

Merhaba,
ben ilk defa yazıyorum, daha dün üye oldum. 5+2 haftalık hamileyim fakat dünden beri pembe pembe akıntılarım var.bebeğimi düşürüyorum heralde.Doktorum yatmamı kalkmamamı söyledi.Zaten hiç kalkmıyordum.Çok mutsuzum.Zaman zaman hep sizin yazdıklarınızı okuyarak moral buluyordum.Şimdi ise çok yalnızım çok korkuyorum.Allahım o kadar korkuyorum ki.Mucize bekliyorum.

başınsağolsun canımmm ........ allah senin yüzünü en kısa zamanda yine güldürsünn canım

Canım, okuyunca kendi yaşadıklarım aklıma geldi. Teselli etmek için
kelime bulamıyorum çünkü ne hissettiğini anlıyorum. Bazen geceleri oğlum
beni neden bıraktın diye sayıklıyorum. Ama yapacağımız birşey yok. Yeni bir
heyecan bu acıyı hafifletir belki de tamamen unutturur. :çok üzgünüm:

Bu neden benim başıma geldi diye de kendini üzme. O kadar çok ki.

başın sağolsun canım
Allah beterinden saklasın bi daha öle acı yaşatmasın inşallah

canım çok üzüldüm ALLAH SABIR İHSANEYLESİN VE EN KISA ZAMAN DA TEKRAR İNŞALLAH HAMİLE KALIP BU SEFER SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALIRSIN...

allah sabır versin canım yüce rabbim en kısa zamanda tekrar nasip eylesin inşallah

X