Bebeği düşenlerin çocuğu olması zormudur????

Missy

CANIM OĞLUM
Kayıtlı Üye
5 Mart 2008
2.420
38
42
Düşükleri olan bir kadının bebeği zormu olur yani olma olasılı düşükmüdür.. Benim görümcem bana senin düşüklerin oluyor senin zor çocuğun olur dedi:1shok:senağlama
Okadar kırıldımki ona çok üzdü beni alt üst olan psikolojimi dahada beter etti.. Böyle birşeyin gerçeklik payı varmıdır yani gerçekten olmazmı iki gündür kafama takıldı:çok üzgünüm:

ah canım benimm olur mu hiç öyle şey...düşük yapmış olmanla onun bir alakası yokki...görümcen çok biliyor heralde...kulaktan dolma şeylerle böyle insanları üzüyorlar ya çok sinir oluyorum vallahi...sen takma kafana canım...etrafımda birkaç düşükten sonra hemen hamile kalan birçok insan var..kiii bunların çoğu hep arka arkaya beklemeden kaldı...aksine düşüklerden sonra tüp açık oldugu için hemen kalma ihtimali var ama doktorlar genelde düşükten sonra korunun diyor arka arkaya rahim yorulmasın diye...yani bu senin taktıgın saçmalıktan başka birşey degil..yine söylüyorum aksine düşükten hemen sonra 1-2 ay korunmak gerekiyor hemen kalma ihtimali yüksek oldugu için...

canım sıkma canını bende bebeğimi kaybettim 2 ay korundum ve 4ay sonrada hamile kaldım allah bilir herşeyi kesinlikle alakası yok olacağı varsa oluyor

selam
ne saçmalık bu canım yaa olurmu hiç öyle şey ..
bende 1 kez düşük yaptım ve sonra 1 ay korundum ve 4.ayda yine hamile kaldım ve şuan 5 aylık hamileyim..
her düşüğün bir nedeni vardır..düşükten sonra düşüğün nedeni araştırılmalı ve bir sonraki hamilelikte önlem alınır ve bir sorun yaşanmaz..
benim düşüğüm kan pıhtılaşması yüzünden olmuş ve şimdiki hamileliğimde kan pıhtılaşmasını önleyici iğneler kullanıyorum ve çok şükür sağlıklı bir gebeliğim var...
allah herkese sağlıklı gebelik ve bebek nasip etsin
sen çevrenden duyduklarına hiç inanma canım ağzı olan konuşuyor..
ben düşüğümü kimseye söylememiştim bile doktorum eşim ve ben biliyoruz,halada kimseye söylemedim anlatmadım anlatsaydım her kafadan bir ses çıkacaktı

görümcen iyice sacmalamış canım takılma sen ona
her 10 kadından 4 ü düşük yapıyormuş zaten
bebeği düşüp sonra bebeğini kucağına alan okadar kişi var ki... inş seninde tez zamanda olur

saçmalamış görümcen.ben iki kürtaş bir kist ameiyatı oldum 5 ay sonra hamile kaldım olmasaydı benim olmazdı..31 haftam doldu..ininma kimseye doktorlardan başka..hamile kalabiliyorsan no problem çatır çatır doğurursun.yeterki bilinçli ol ve iyi doktorun olsun..takma kafana cahil insanların laflarını..

Canım benim çok sağol ben 2. düşüğümden sora doktorum sadece hormon tahlilleri yaptırmıştı eşimdende spermiogram.. Sonuçlrda herşey normal çıkmıştı sadece benim prolaktin hormonum yüksekmiş 3 ay korundum ilaç kullandım yeniden hamile kaldım ama malesef oda düştü.. Yeniden araştırılmasını istiyorum.. Daha tetaylı tabiki..
Ben hamileliğimi söylemek zorunda kalıdm çünkü eşimi üzüyorlardı çocuğumuz olmuyormuş diye yoksa hiç gerek yok bence de söylemeye, mesela benim ailem hiç bilmez..

Çok haklısınız görümcem sağolsun..
Sizin yaşadıklarınız gerçekten çok zormuş bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah...

canım sıkma canını bende bebeğimi kaybettim 2 ay korundum ve 4ay sonrada hamile kaldım allah bilir herşeyi kesinlikle alakası yok olacağı varsa oluyor

Size nasıl teşşekkür etsem azdır çok sağolun gerçekten moralim düzeldi içimi rahtlattınız hepinizden Allah razı olsun... a.s.

canım moralini bozmak istemem ama evet öyle birşey var çok düşük yapınca zor çocuk sahibi olman ama imkansız değil tabiki bizim tanıdığımız bir abla vardı tabi ben o zaman küçüktüm tam olarak nedenini bilmiyorum ama baya bir hamile kaldı sanırım 6. bebeğiyi doğurabildiği ama son hamlileliğinde tuvlete bile gitmiyordu annesi gelmişti başına sürgü kullanıyordu ama oldukça sağlıklı bir bebişi oldu sıkma canını Allah isterse olur bol bol dua et

ooo canım bosverrr elallemın agzı torba degılkı buzesın boyle seylerde akrabalar daha cok canını acıtıyoo dusuk olunca bebek daha cabuk gelı bak ben deneyımlıyımmm 4 dusuk yaptımmm

hayret bişi ya nebiçim bi görümcemilş o öyle sinir oldum valla şimdi.cnm sen sakon öyle şey düşünme.morelini yüksek tut.bende ilk bebeğimi düşürdüm .3 ay sonrada hemen istediğim ay hamiş kaldım.

ooo canım bosverrr elallemın agzı torba degılkı buzesın boyle seylerde akrabalar daha cok canını acıtıyoo dusuk olunca bebek daha cabuk gelı bak ben deneyımlıyımmm 4 dusuk yaptımmm

Canım yaa çok geçmiş olsun... Peki neden oluyormuş biliyormusun. Öyle malesef hişbir laf okadar dokunmuyorda bana işte bu çocuk meselesi beni yordu:çok üzgünüm: Bu konuda söyleen sözler incitiyor beni kafama takılmıştı olabilirmi diye.. ınşallah tutunurda birdaha böyle acılar yaşamayız...

Allah nazarlardan korusun bebeğini Görümcemi çok sever sayardım ama böyle kırması beni çok üzdü.. Hiç yoktan içime şüphe düşürdü. ınşallah canım herşeyin hayırlısı olsun çok teşşekkür ederim desteğin içina.s.

ınşallah bukadar güçlük çekmem.. Sağlıkla gelir bebeğim. Dualar olmazsa zaten bukadar da kendimde olamazdım sanırım... Çoktan yıkılmıştım çünkü çok ama çok hassas ve duygusal bir yapım var malesef.. Rabbim bana böyle hep güç versin sabır versin:Saruboceq:a.s.

tam tersı dusugun bı ayagı ıcınde olur ama malesefkı dr lar hep 3 ay 6 ay korun derler benım dr um hıc korunma dedı bende korunmadım ha deyınce olmuyo zaten cocuk,benım yengem 8 haftalık kurtaj oldu 1 ay sonra hamıle kaldı cok saglıklı bı oglu var sımdı

Geçmiş olsun canım... Böyle diyenler de var evet ama işte hamile kalmak da sorunum yok sanırım... hamile kalıyorum ama bu defada düşüyor.. Artık Allah Hepimize hayırlısı neyse onu nasip etsin..:çok üzgünüm::Saruboceq::Saruboceq:.

saol canım nıye dusuo pekı test falan yaptırdınmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…