Bebeği asagıda olanlar..

fb_qirL

Guru
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2008
613
9
hanımlar saglık ocagına kontrole gıttım bebegımın cok asagıda oldugunu soyledı ılıskıde ve agır ıslerde dusuge dıkkat et dedı moralım cok bozuldu doktora sordum dusuge neden olurmu bebegın asagıda olması dedım doktor asagıda olup dusmeyende var yukarda olup dusende var dedı korkma dedı ama ne bılım bıkere bunu duydum etkıledı benı o yuzden de ebe aşıyı gec yapalım dedı bebegı asagıda olup boyle strese gıren varmı ??

canım benim bebişimde çok aşağıdaydı ama dinlendim ağır iş yapmadım ve şimdi yani uzun zamandır yukarıda.korkma bitanem dikkat et...

benim bebeğim 13. haftadan beri hep aşağıda. 31 haftalık oldu hala aynı yerde.

ebelere pek itimat etme benimde canı ı sıkmışlardı dr. öyle demiyodu. drum aşağıda taşımak diye bişi hiç duymadım diye dalga geçmişti. düşün adam prof. yerimseniben

cok saolun kızlar allah razı olsun ıcımı rahatlattınız bı bılsenız hepınızı opuyorum :)

slm ben yeniyim .. uzun zamandır üye olmadan takipteydim.. sonunda karar verdim ve üye oldum... fb_girl benimde ilk bebeğim aşşağıdaydı, doktorum böyle bir uyarıda bulunma gereği duymadı.. soğuma 1 hafta kala yukarı çıktı inanamadım sanırım niyeti yok gelmeye diye düşünmedim dersem yalan olur. içini ferah tut canım...yerimseniben

X