Bebeğe yanlış ilaç

geblktsorlr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2023
51
14
30
merhabaa. Üç aylık kızım var günlük d vitamini kullanıyorum bugünde kullndım fakat yakınlarında kendim gebelikte kullandığım devit 3 damlayı gördüm şişeleri aynı bebeğime vermiş olmaktan korkuyorum. Başına gelen var mı bugün biraz huzursuz da korkuyorum. Şimdiden teşekkür ederim

Devit 3 50 bin yazıyor benimki ama bebeğimin kin de de simdi baktım aynısı yazıyor doğru yere baktıysam. Devit3 e baktığımda 3 yasından küçüklere verilmiyor görünce korktum
Nasıl yani d vitamini tektir 3 yaş vs yok ki . Zaten tek damla verdiniz sorun yok ki

Ben aynı hatayı yaptım yeni doğduğunda üstelik. Bişey olmadı çok korkmuştum. Yüksek oldugundan yetişkinlerin 3 gün verme sonra ver.

Yanlış anlamazsanuz eğer , eğer maddi durumunuz kötü degilse başka bir d vitamini kullanmanızı tavsiye ederim.Ben düzenli kullanıldığım halde kan tahlilinde eksik çıkmıştı.

Yanlış anlamazsanuz eğer , eğer maddi durumunuz kötü degilse başka bir d vitamini kullanmanızı tavsiye ederim.Ben düzenli kullanıldığım halde kan tahlilinde eksik çıkmıştı.
Bebeğime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…