Bebeğe yanlış ilaç

geblktsorlr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2023
51
14
30
merhabaa. Üç aylık kızım var günlük d vitamini kullanıyorum bugünde kullndım fakat yakınlarında kendim gebelikte kullandığım devit 3 damlayı gördüm şişeleri aynı bebeğime vermiş olmaktan korkuyorum. Başına gelen var mı bugün biraz huzursuz da korkuyorum. Şimdiden teşekkür ederim

Devit 3 50 bin yazıyor benimki ama bebeğimin kin de de simdi baktım aynısı yazıyor doğru yere baktıysam. Devit3 e baktığımda 3 yasından küçüklere verilmiyor görünce korktum 😔
Nasıl yani d vitamini tektir 3 yaş vs yok ki . Zaten tek damla verdiniz sorun yok ki

merhabaa. Üç aylık kızım var günlük d vitamini kullanıyorum bugünde kullndım fakat yakınlarında kendim gebelikte kullandığım devit 3 damlayı gördüm şişeleri aynı bebeğime vermiş olmaktan korkuyorum. Başına gelen var mı bugün biraz huzursuz da korkuyorum. Şimdiden teşekkür ederim
Ben aynı hatayı yaptım yeni doğduğunda üstelik. Bişey olmadı çok korkmuştum. Yüksek oldugundan yetişkinlerin 3 gün verme sonra ver.

Yanlış anlamazsanuz eğer , eğer maddi durumunuz kötü degilse başka bir d vitamini kullanmanızı tavsiye ederim.Ben düzenli kullanıldığım halde kan tahlilinde eksik çıkmıştı.

Yanlış anlamazsanuz eğer , eğer maddi durumunuz kötü degilse başka bir d vitamini kullanmanızı tavsiye ederim.Ben düzenli kullanıldığım halde kan tahlilinde eksik çıkmıştı.
Bebeğime

X