Bebe time silik çizgi

Svg06

Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2021
68
45

Kızlar merhaba. Benim tuhaf bir durumum var geçen ay 30 ekimde 2 gün süren kahverengi lekelenmem oldu. Adet oldum diye düşündüm. Ertesi gün wc gittiğimde kalbim rahmimde atıyor gibi damar atışı hissettim bir kaç saniye sürdü. Sonra test yaptım silik ama belirgin çizgi çıktı. Acile gidip kan verdim 8.9 çıktı. 2 gün sonra tekrar kan verdim 9.2 çıktı. Devam eden 2. Gün tekrar kan verdim 0.875 çıktı. Kimyasal gebelik diye düşündüm ki idrarda da çıkmadı sonraki günler. Zeytinyağlı incir ve bal tarçın çörek otu karışımı yemeye başladım hemen. 8 Kasımda yumurta akı kıvamında akıntı farkettim. Ovülasyon testi aldım tam pik değilse de koyuydu. Ertesi gün pik oldu ve sonraki gün silikleşti. Bu günler değerlendirildi. Dünden beri 5 tane test yaptım. İlki bundan daha silikti. Sabah ilk idrarla yaptığım son test ektedir. Ben kimyasaldan hemen sonra tekrar mı hamilelik yaşıyorum yoksa düştü sandığım geri mi yükselmeye başladı acaba zira kanamam olmadı kanda değerim düştükten sonra Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler ❤

30 Ekim ve bugün arası çok uzun canım ya hcgn düşmüş sonra neden yükselsin ki bir daha hiç bilemedim vallahi adetine ne kadar var peki

Bende bu testten kullanıyorum yanıltmıyor var bence kan tahlili verin bide bekledikçe koyulaşan bi test diğerleri gibi değil zaten üzerinde 5-20 dakikaya kadar bekleyin diyor bide mesela ben ilk yaptığım da fazla bekleyen idrarla yapmamıştım çok silik çıkmıştı üç dört saat bekledim aynı gün yaptım daha koyu çıktı

Adetime yumurtlama gününe 14 gün eklersek 4 gün var. Testlerin hepsinde 2. Çizgi hemen çıkıyor kuruma falan değil. Kan vermeye gitmeye cesaretim yok. Yarın sabah bir daha yapayım koyulaşırsa giderim diyorum bilemedim

Dün ben de ilk idrarımı yaptım bi kabda bekletip gidip bu testten bi sürü aldım geldim. İdrar beklemiş oldu çok çok silikti 1 2 saat sonra tekrar yeni idrarla yaptım daha belirgindi ama bu sabahki daha da belirgin oldu. İnşallah gebeliktir

Alttaki ilk yaptığım üsttekide idrarı 4 saat bekletip yaptığım akşamınada kan vermiştim 84 çıkmış tı beta

30 Ekim ve bugün arası çok uzun canım ya hcgn düşmüş sonra neden yükselsin ki bir daha hiç bilemedim vallahi adetine ne kadar var peki
Adetime yumurtlama gününe 14 gün eklersek 4 gün var. Testlerin hepsinde 2. Çizgi hemen çıkıyor kuruma falan değil. Kan vermeye gitmeye cesaretim yok. Yarın sabah bir daha yapayım koyulaşırsa giderim diyorum bilemedim

Kızlar banada akıl verin adet günüm dündü onun öncesinde 2 tane gebelik testi yaptım 5 ve 2 gün kala negatif çıktı hala adet olmadım ve idrar yollarımda yanma var sizce tekrardan test yapmalı mıyım

Kızlar banada akıl verin adet günüm dündü onun öncesinde 2 tane gebelik testi yaptım 5 ve 2 gün kala negatif çıktı hala adet olmadım ve idrar yollarımda yanma var sizce tekrardan test yapmalı mıyım
Bence yapmalısın adet olmqdıkça umut var. Belki daha idrara çıkmamıştır. Ben cesaret edemiyorum ama sen kan ver istersen imkan varsa

Senin daha da belirgin çıkmış. Bi kaç gün bekleyip mi kan versem yine geçenki gibi olur diye korkuyorum. Düşük bir değerle yükselmesini beklicem. Ya tekrar düşerse değerim
Bilemedim canım ama olmayınca silik çizgi bile çıkmıyor 2 gün daha bekle doktora git direk bence belki geç döllenme oldu bendede öyle olmuştu

Kızlar merhaba adettimden 10 gün önce 3 gün süren pembe akıntı oldu.Bugun adetim 4 gün gecikti idrar testi yaptım resimde sizce ikinci çizgi varmı hamilemiyim yada ben mi öyle görmek istiyorum

Eklentiler

• F208149C-9C66-4B8F-962A-7B2FF188501A.jpeg
    129 KB · Görüntüleme: 866
Kızlar merhaba adettimden 10 gün önce 3 gün süren pembe akıntı oldu.Bugun adetim 4 gün gecikti idrar testi yaptım resimde sizce ikinci çizgi varmı hamilemiyim yada ben mi öyle görmek istiyorum
Gördüm çok hafif gölge gibi hemen çıktıysa bence var her sabah test yapıp koyulaşma takip et ben öyle yapıyorum.

Bugün daha koyu çıkmış ikinci çizgim pazartesiye kadar bekleyip kan vercem. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Eki Görüntüle 2955944
Bugün daha koyu çıkmış ikinci çizgim pazartesiye kadar bekleyip kan vercem. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Sizi uzmek istemem insallah hayirlisiyla hamilesinizdir ve kucaginiza alirsiniz ancak cok yakin arkadasim şunu yasadi kimyasal gecirdi ve yaklasik 3 ay beta dusmedi testleride hep cift cizgi oldu beta dusmedigi icin..insallah sizin oyle degildir ama ben acile gidip kan vermenizi tavsiye ederim

Ben de o ihtimali düşündüm ama benim betam 6 kasımda sıfırlandı kanda baktırdım zaten çook da yükselmemişti. Hayırlısı artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…