BC embriyo kalitesi

merakettiklerim123

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2024
265
89
Arkadaşlar bilenler, duyanlar, şahit olanlar lütfen yazsın.

4BC ile hamile kalanlar var mı? Benim hiçbir belirtim yok, arada kasık batması (ilaçlardan) akıntı(progesterondan) var. Başka hiçbir belirtim hiçbir şeyim yok.

Bc transferi oldum, 2. Transferim. Korkumdan test de yapamıyorum. Bugün 9. Günümdü.

Lütfen bana fikir verin, BC olduğunu baştan bilseydim ama koydurmazdım. Benim gibi olup da hamile kalan var mı?

Merhaba, ben burada geçen aylarda okumuştum bc kalitede tutan kişileri. C işin içine girince insan bi acaba mı oluyor ama yine de denemeniz iyi olmuş aklınızda kalmaz hem de tutmaması için bir sebep yok. Umarım pozitiftir sizin de

Allah hayırlısını nasip etsin. denemeden bilemezsiniz ki ne olacağını.. Dondurulan ve transfer edilen her yumurtanın bir potansiyeli mutlaka vardır. forumda da bc kalitedeki embriyoların sağlıklı doğumla sonuçlandığını okuyoruz. nice aa'lar da negatif sonuçlanabiliyor. ben 6, 7 ve 8. günlerde idrarda bakmıştım, silik de olsa renk koyulaşabilir, anlaşılabilir diye. maalesef olumsuzdu.. sizinki 5. gün embriyosu değil mi? transferden sonraki 9. gün zaten test yapılmıyor mu? benimki öyleydi, ondan dolayı yazdım. İnşallah pozitif sonuçlanır..

Olumsuzu düşünmeyin derim AA AB %100 tutacak diye bir şey yok, bazen 10 yumurta olur 10. Sunda pozitifi görürsün bazen 1 yumurta olur onunla gebe kalırsın, bol bol dua et benimde pazartesi günü test günüm kendini olumsuz düşüncelere sokma canım

Doktorum 30’u Pazartesi test günüm olduğunu söyledi. 5. Gün embriyosu evet. Öncekinde 5. Günden itibaren teste başlamıştım ve çıkmayınca ağlamaktan içim dışıma cıkmıştı. Bu sefer tamamen gününe bıraktım.

Çok yoruldum artık Allahım nasip etsin istiyorum. Zaten AMH’ım çok düşük, 0,60. Yumurtam bitecek diye de korkuyorum. Allah kimseyi çaresiz bırakmasın.

İnşallah o kadar mutlu haberlere ihtiyacım var ki. Hepimizin öyledir. Önceki 4BAm tutmadı. Bunun hem kalitesi bile düşük, başka ile git gel yapıyorum, bir yandan iş. Yoruldum artık

Amiinn, Allah yardımcımız olsun. sizi en iyi ben anlarım çünkü 44 yaşındayım. ben eğer negatifse biran önce bileyim ve ilaçları bırakayım, birsonraki tedaviye geçeyim diye düşündüm açıkcası. boşu boşuna progestron almayayım dedim. idrarda artan, silik de olsa bir değişim görseydim kan verirdim ama olmadı maalesef. İlaçları bıraktıktan 2 gün sonra reglim başladı. doktora gittim ne yazık ki kist oluşmuş, bir sonraki reglimi bekleyeceğim. yani Allah en iyisini bilir, biz kul olarak elimizden geleni yapmaya çalışsak da o ol derse olacak. hakkımızda hayırlısı olsun.

Peki ilk çocuğunuz mu olacak?

Benim yaşım daha 32; bunun bir avantaj olacağından emindim. Yumurtam kaliteliydi; olmadı. Yediğim bir tane cipste bile suçluluk duyuyorum artık rezervim sınırda ve sağlıksız besleniyorum diye.

Öyle tabi doğru kaderimizde ne varsa onu yaşayacağız. Nasipten öte köy yok

İnşallah o kadar mutlu haberlere ihtiyacım var ki. Hepimizin öyledir. Önceki 4BAm tutmadı. Bunun hem kalitesi bile düşük, başka ile git gel yapıyorum, bir yandan iş. Yoruldum artık
Yorulduğunu inan anlayabiliyorum ama o senden oluşacak sen ne kadar iyiysen her anlamda o öyle iyi olacak canım az daha dayan inşallah iyi olacak

geç evlendim, evet ilk olacak. 1 tane de dış gebelik var.
Cips vb konusunda haklısınız, insan bazen dayanamayıp yiyor ancak ben mi hazır gıdayı yiyorum o mu beni, belli değil. Antioksidan içeriği yüksek takviyeler almaya çalışıyorum ben de. Allah hayırlısını nasip etsin.

Amin inşallah. Dış gebelik/ düşükte bir bacağı içeride derler. İnşallah hemence hamile kalırsınız. Duam sizinle

İnşallah canım amin. Sen test yaptın mı ne durumdasın
Evet yaptım hemde defalarca kez ama çatlatma iğnesi cok oldugumdan sonucu kana göre netleştireceğim herkese dua ediyorum herkese umut motivasyon olmaya calısıyorum bizi bizden başkası anlamıyor

Eklentiler

• 1811D246-4BA0-436B-B201-A2B8C28E57EF.jpeg
    73,2 KB · Görüntüleme: 19
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…