Bazı insanların yaydığı pozitif enerji nasıl oluyor?

Mesele aslında kendimi beğendirmek değil. Ama işin garibi bana sanki iyi birşey dediklerinde hata yapacaklarmış gibi çok garip birşey.

Görümcem mesela bana nasılsın falan demez. Bunu kaça aldın, n erden aldın, maasin ne kadar. Sadece bunlarla ilgilenir sohbet eder :)))

İnsanları anlamak çok güç.
Pozitif olmak istiyorum içimde kelebekler uçuşun istiyorum. Ama içimde hep bir gelecek korkusu. Neden niçin bilmiyorum.ögretmenim ama mesleğimi hiç sevmiyorum. Çok fazla insanlar için içe olmak Ben sıkıyor. Başka birşey yapayım yada part time başka yerde çalışayım diyorum.korkuyorum.sürekli bir gelecek kaygısı. Halbuki hiç düşünmesem rahat edecem.

Bak görümcen benim uzak kalmaya çalıştığım tipte insanlardan
Maaşımı annem babam bilir ama baskasina soylesinler istemem ki benim ailem iyi niyetlidir sorulsa pat diye söyler hiç karsisindaki hakkinda olumsuz dusunmezler
Ben de oyle safca dusunurdum ama artik kişileri tanıyorum kimin ne niyetle sordugunu okuyabiliyorum yuzlerinden
Yani demem o ki, onunla ya da o tarz kisilerle muhatap olma. Olmak zorunda kalirsan da mesafeni koru, kendi sınırını çiz ve insanlarin o sınırı asmasina izin verme. Ben mesela maasim mi soruldu, neden sordun derim. Sebep ararim, tatmin olmazsam da soylemem ama karsi tarafi mahcup edecek bisey derim mesela ben size sormuyorum, siz de bana sormayın ya da maasim beni ilgilendirir gibi :KK66:
Kisaca saygisiz olmadan da had bildirilebilir ha bazilari bunu da saygisizlik olarak algılar ama bosver salla umursamaza vur :KK66:

Mesleğini sevmiyor olabilirsin, sevmek zorunda da degilsin
Okumus etmissin ama demek ki o is senin karakterine uygun degil
Peki hobilerin var mı? Ne is yapsan mutlu olurdun?

Mesele aslında kendimi beğendirmek değil. Ama işin garibi bana sanki iyi birşey dediklerinde hata yapacaklarmış gibi çok garip birşey.

Görümcem mesela bana nasılsın falan demez. Bunu kaça aldın, n erden aldın, maasin ne kadar. Sadece bunlarla ilgilenir sohbet eder :)))

İnsanları anlamak çok güç.
Pozitif olmak istiyorum içimde kelebekler uçuşun istiyorum. Ama içimde hep bir gelecek korkusu. Neden niçin bilmiyorum.ögretmenim ama mesleğimi hiç sevmiyorum. Çok fazla insanlar için içe olmak Ben sıkıyor. Başka birşey yapayım yada part time başka yerde çalışayım diyorum.korkuyorum.sürekli bir gelecek kaygısı. Halbuki hiç düşünmesem rahat edecem.
bence gorumcen seni çekemiyooo. herkesin özendiği bi mesleğin var. sen biraz içine kapanıkmı desem kızma yanlış anlama asosyal mi desem öylesin galiba. halbuki sana neşe saçan bi işin var cocuklar okul yeni insanlar ben olsam cok mutlu olurdum . ama sen daha az ınsanla muhatap olacagın bi iş istiyorsun sanırım. annem derki bazen senin içinin cücüğü ölmüş :KK70: onun gibi bişey galiba seninki. boyle yazıyorum ama kızmıyosun dimi valla bak benım etrafımda boyle ınsanlara cok enerjı sacmıslıgım var ondan ılgılenıyorum senle. bence harıka bı meslegın var. bence bı dr gıt tiroit problemlerıde ınsanda bunalım yapabılıyo kansızlık ta.

bence gorumcen seni çekemiyooo. herkesin özendiği bi mesleğin var. sen biraz içine kapanıkmı desem kızma yanlış anlama asosyal mi desem öylesin galiba. halbuki sana neşe saçan bi işin var cocuklar okul yeni insanlar ben olsam cok mutlu olurdum . ama sen daha az ınsanla muhatap olacagın bi iş istiyorsun sanırım. annem derki bazen senin içinin cücüğü ölmüş :KK70: onun gibi bişey galiba seninki. boyle yazıyorum ama kızmıyosun dimi valla bak benım etrafımda boyle ınsanlara cok enerjı sacmıslıgım var ondan ılgılenıyorum senle. bence harıka bı meslegın var. bence bı dr gıt tiroit problemlerıde ınsanda bunalım yapabılıyo kansızlık ta.

Yok kızmıyorum. Aslında herkes diyo çok güzel mesleğin var ama ben hem beyin Man hemde vucutman çok yoruluyorum fulltime de çalışıyorum. Ev işi şu bu derken takadım kalmıyor. Birde kurslar şu bu sürekli kendini geliştirmek ve vs. Ama şuanda kendimi sanki bu gibi şeyler yoruyor. Kütüphanesi cafe işleten diyorum keşke. Böyle le kitap okumayı çok severim. Hobilerimden fazla yok evet bende düşünüyorum bazen asosyalliğin diye. Sıkılıyorum çok insan içinde olunca.

X